Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltok az emelygessel...

Mit csinaltok az emelygessel hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon az elején vagyok még. De ez mar borzasztò. Egésznap emelygek, ha eszek akkor is ha nem akkor is. Valami tanacs amivel jobb lesz? :) milyen volt nektek az első 12 hét? Nagyon nehezen viselem.

2014. máj. 13. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első 13 hét volt ilyen. Reggel még jól voltam majd 10-től kezdődött az émelygés, este volt a legrosszabb. Nem hánytam de alig tudtam enni, fogytam is 3 kilót. Nekem a narancsos innivalók segitettek egy picit, olvastam h másnak a citrom jött be ll a limonádé. A gyömbért szokták még javasolni. Sajnos egyik sem nulasztja el teljesen a rosszul létet de segithetnek enyhiteni. Én azóta jól vagyok, semmi émelygés. Az első babámmal semmi bajom nem volt.

17 hetes km

2014. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elso babammal csak a paradicsomle maradt meg bennem,mert valoban mindentol hanytam.Egyebkent utalom a paradicsomlevet,se terhesseg elott,se utana nem ittam.Most a masodikkal meg csak 6 hetes multam,eddig meg szerencsere nem jelentkeztek hasonlo tunetek.Nagyon remelem,hogy ez alkalommal elkerul az emelyges,hanyas.
2014. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudlak biztatni, nekem az egész első trimeszter így telt kb a 6. héttől a másodikban minimálisan jobb lett, most a harmadikban visszatért. Így kelek, így fekszek, napközben is, hányni kb 2szer kell egy héten, de gyomorsav naponta "jön" (bocsi). Nekem nem vált be semmi, talán az elején a hideg cola, most majd megint megpróbálom kortyonként!Kitartás!!! 28 hkm
2014. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igyál sok hideg szinte jeges vizet a citromos víz a legjobb... sok gyümi zöldség...

én kétszer jártam kórházba olyan szarul voltam....

2014. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Citrusfélék semlegesítik a gyomorsavat, ezért segítenek.


Illetve egy deci kólát hagyj felmelegedni, alaposan keverd ki a szénsavat és nagyon apró kortyokban idd meg. Amúgy nem javasolt a túlzott kólafogyasztás, de nekem pl a vírusos hányásomat ez fogta meg a 37. hétben - amúgy orvos ajánlotta, mert gyógyszerezni nem tudtak.

2014. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Azt szeretnem megkerdezni meg toletek hogy az normalis e h nagyon faj a derekam meg a pocim is neha. Aggodok, ez az első terhessegem es egyatalan nem tudom mi a normalis ilyenkor. 4 hetesek lehetünk körübelül
2014. máj. 13. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hetesen normális! Nekem ugyan ez volt... nyugi! :)
2014. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy egy nagyon kellemetlen velejárója a terhességnek és valami iszonyatos érzés, de arra gondolj, hogy túl kell rajta esni. Nekem semmi nem vált be ellene. 6 napja olyan émelygéseim vannak, hogy dolgozni sem tudok, az ágyból is nehezen mászok ki. Tegnap óta semmi nem marad meg bennem. Kitartást kívánok!
2014. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 hetes korig normalis ha faj a pocika.,utana mar nemigen.en 22 hetesen fekudtem kothazba,hasfajas miatt,de infuzioktol elmult. en a masodik honaptol egesz a 9. honapig hanytam rosszul voltam,gyomorsavrol nemis beszelve.nekem sajnos semmi nem segitett.napjaimat a wc mellett toltottem.borzaszto volt.immar ennek 5 eve. :)
2014. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!