Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzet már igy, ahogy...

Más is érzet már igy, ahogy én? Változott a születés után?

Figyelt kérdés
3-ik gyermekemet várom,van már 1lányom meg egy fiam.Mikor megtudtam,hogy ismét kislányt várok,csalodott voltam(ez kb 1,5hete volt)és sajnos a mai napig azt érzem,hogy jobban őrülnék fiúnak.Félreértés ne essék,nagyon várom már a picurt és biztos másképp lesz ha megszületik,de egyenlőre most még nem tudom elfogadni,hogy kislány.:(Más is érzett már így vagy csak én vagyok ennyire deffektes?:P
2014. máj. 13. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél inkább fiút? Fiaddal jobban szót értesz?


Megértelek,én is a 3.-at várom,van fiam is lányom is.Most ismét kisfiú lesz,de még emésztem kicsit a dolgot,valahogy annyira lányt képzeltem,valahogy jobb szerettem volna.

Persze én is nagyon szeretem a picurkát,vágyott baba és nagyon fogjuk szeretni,de még lehet kell egy kis idő hogy megszokjam,hogy kisfiú(nemrég derült ki a neme).

2014. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom meg magyarázni miért.Talán mert fiam sokkal ragaszkodik hozzám,mint lányom.Nálunk tényleg úgy van,hogy a fiú anyás a kislány meg apás.:)
2014. máj. 13. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Írásodból azt feltételezem a lány a nagyobb.Mikor utána másodjára terhes lettél,hogy álltál a kérdéshez?Nagyon fiút akartál akkor is?


Kisfiam után én nagyon vágytam lányra(már elsőre is),ez teljesült is,még kicsi (16hó) és annyira más mint a fiam,úgy élvezem a lányos dolgait,ebbe még annyira benne vagyok,az újdonság öröme,szerintem azért vágytam most is lányra.

2014. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az első lány után fiút szerettem volna nagyon, viszont ultrahangon kislányt mondtak. egy ideig nagyon rossz érzés volt hogy nem fiú lett, viszont most hogy már megvan (3hetes) el sem tudnám képzelni fiúnak :) nagyon imádom mint a nagyot!
2014. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,a lânykàm a nagyobb.:)De màr mikor őt vàrtam is fiùra vàgytam

illetve a màsodiknàl is.Persze màs a làny ès màs a fiù,mindkettejüknek

meg van a maga szépsège!:)

Nem tudom,lehet alapbòl fiùs anyuka vagyok ezért vâgyok

fiùra.

2014. máj. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!