Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek a babakocsihoz mózeskos...

Vegyek a babakocsihoz mózeskosarat? Nem lesz fölösleges? Márciusban fogok szülni, és nem tudom, hogy ki tudom-e majd használni.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is van, de egyszer sem használtam.Környezetemben nem én vagyok csak így vele.
2009. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem van mózesem, mindkét gyereknél hónapokon át használtam, nagyon szerettem. Nagyjából addigra nőtték ki, mire át lehetett ültetni őket a sportrészbe.

De mint látod, vannak akik nem szeretik használni. Általános szabály nincs szerintem. Nálunk itt a környéken sokan nyáron is abban tologatták a pici babákat. Végülis nem hőmérséklet függő, bár szerintem téli babánál sokkal jobb egy zárt mózes, mint egy "itt luk-ott luk", vékony sportrész.

2009. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én februárban szülök elméletileg, így téli babánk lesz. Mindenképpen ragaszkodtam a merev mózeshez, mert abban tökéletesen egyenesen tud feküdni, és a hidegtől is védi. Nyáron is lehet használni, mert pl. a mi babakocsink szellőztethető, kinyitható egy szellőző az alján. Szerintem a baba gerincének ez a legjobb az elején.

Én a hordozót fogom majd csak később használni, ugyanis a mózes is beköthető, így a hordozóra majd csak akkor lesz szükség, ha már nagyobb. Mivel abban nem tud viszintesen feküdni, szerintem tök kényelmetlen lehet neki, csak néhány hónapos korától lehet jó, szerintem.

(33. hetes mami)

2009. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is jobban hajlok a mózes felé, hogy legyen, mint hogy ne legyen.

2009. dec. 28. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is jo a mozes. Nekünk ugyan nem volt, de igy utolag mikor a kicsi kinn aludt a szabadban - áprilisi baba - akkor nagyon jo lett volna, mert a kocsi aljában nem aludt kényelmesen, a merev mozes jobb lett volna. a kistesó fog kapni egy mózest azt tuti. :)
2009. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én januárban fogok szülni. Megvettük a babakocsit mózes nélkül, de én úgy gondoltam téli babának mindenképpen kell, mert muszáj néha sétálni vele, abban kényelmesebb neki+amikor a lakásban napközben nem szeretném az ágyban altatni, akkor is elalszik benne majd mellettem. A használt babacuccosnál 2500-ért vettem olyat, ami merev és pont jó a babakocsinkba is. Szerintem ennyit megér, ha ennél sokkal drágább lenne, nem biztos, hogy vettem volna, megoldottuk volna másképpen. Ha a baba nem szereti vagy nem tudjuk csak pár hónapig használni, így nem érzem úgy, hogy pénzkidobás volt.
2009. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom milyen babakocsid van, de a március elég hideg szokott még lenni, jobb egy zárt ami körül öleli, abban biztonságban érzi magát, jókat fog benne aludni, azonkívül, egy újszülöttnek még jobb a kemény és vízszintes.

2010. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Még nincs. Majd csak februárban veszem meg. Cam cortina X3.

Ahhoz van,de lehet venni nélküle is. De azt hiszem,hogy azzal együtt veszem meg.


Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 4. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello, az előző hozzászóló vagyok. Annyi előnye van még a mózesnek, főleg ha leszedhető a vázról, ha séta közben elalszik, de már haza akarsz menni, nem kell kivenned a babakocsiból azzal együtt fel viheted a lakásban és ő békésen szundikál tovább. Még egy előnye van, ha bárhová mentek pl. nagyszülők, és nem akarod a nagy ágyon hagyni abban is szépen el tud aludni.
2010. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!