Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. héten hasmenés. Szülni fogok?

31. héten hasmenés. Szülni fogok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szülés előtt lehet hasmenés,ahogy tisztul a szervezet.Két napja enyhe hasmenésem van de még csak a 31.héten vagyok.Ugye ez nem a szülés jele?Még nagyon korai lenne akkor.Nem rég voltam dokinál,zárt volt a méhszáj teljesen.Szerintetek?
2014. máj. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Szimplán készül a tested a szülésre, ennek az egyik jele a hasmenés, nekem többször volt ilyen a 40 hét alatt, most a elmúlt napokban is. Ha a szülés miatt lesz hasmenésed (már ha lesz azt észreveszed).
2014. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 3 terhességem alatt egyszer sem a hasmenés jelezte a szülést. Szerintem ez egy marhaság! Én még soha nem hallottam senkitől ezt.
2014. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem! 33. hétben vagyok, és szedem a vasat, mégis hasmenéssel indítok reggelente.

De pozitívan, egyikünk babája sem fog korábban érkezni!!!

2014. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is kb 30. hét körül volt több napig tartó hasmenésem, nem szültem csak a 38. héten. Én valami bacinak vagy kajának tudtam be.
2014. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mensiszerű görcsökkel társul, akkor lehet előjele. Én hánytam, ment a hasam, de egy ideje fájtam.
2014. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!