Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha elfolyik a...

Milyen az ha elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elfolyhat ugyis hogy elönt de az is lehet hogy elkezd szivárogni, de akkor folyamatosan szivárog, tehát nem olyan mint amikor becsurog a pisi.
2014. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk szivárog az eltarthat több napig is?
2014. máj. 15. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
igen. ha szivárog, akkor kórház és ott lakmuszpapírral meg is állapítják, h valóban az-e jó esetben. de a gyakorlat sajnos sokszor rácáfol az elméletre :-(
2014. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A magzatvíznek nincs szaga?Szintelen,szagtalan ami a fehérneműmön van.
2014. máj. 15. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megszáradva fehéres akkor az nem magzatvíz. A legtöbb esetben összetévesztik a kismamák a kettőt. A magzatvíznek színe nincs, de édeskés a szaga. A szivárgás valóban több napig eltarthat.
2014. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, a magzatvíznek nincs szaga, ahogy te is írod. Nálam mondjuk elfolyt egyszerre, én azt éreztem, hogy pisilnem kell, mire elindultam volna a wc-re addigra pedig elkezdett folyni. Mintha bepisiltem volna, de nem akart abba maradni. Innen tudtam, hogy magzatvíz, meg én is "megszagoltam", mert ugye a vizeletnek van egy jellegzetes szaga és ennek nem volt. Mennyi idős kismama vagy? Szerintem ha tudod hívd fel a dokidat, vagy a szülésznőt, hogy mit javasolnak.
2014. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. válaszolónak: 34 hetes vagyok.Hat napja használok hüvelykúpot és tegnap óta van ez a folydogálás.Szagát nem érzem és az a baj,hogy igazából a kúp fehér szine is van a fehérneműmön igy nem tudom ha megszárad a folyás milyen akkor.A picim ugyan ugy mozgolódik mint eddig és semmilyen fájást nem érzek.
2014. máj. 15. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a kúp folyik ki valamennyire, az ami nem szívódik fel, és nem folyásod van.
2014. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak a hüvelykúp miatt van a bővebb folyás! Folyamatosan jön? Esetleg meg kéne próbálnod, hogy ha nem teszel fel kúpot, akkor is van-e, bár nem tudom mire kell kúpot használnod.
2014. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A hüvelykúpot az orvos azért irta fel mert túl sok volt a fehér folyásom.Nem folyamatosan van ez a szintelen vizszerű folyás.Reggel van egy kevés aztán egésznap semmi.
2014. máj. 15. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!