Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mérhetem egymás után többször...

Mérhetem egymás után többször a vérnyomásomat?

Figyelt kérdés
Most vettem és tesztelem, hogy működik. Ha egymás után kétszer vagy háromszor megmérem, az nem baj? Babának nem árt? Orvosnál 140 volt a vérnyomásom, itthon meg 114. Nem értem....
2014. máj. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges egymás után mérni! Ha ennyire aggodsz akkor reggel délben este bővenelég.És nem árt a babának nyugi!!!
2014. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
5 percet szoktak ajanlani a meresek kozott, de ha gyakrabban is mered a babanak nem lesz baja, csak a mert ertek lehet nem a legpontosabb. Az hogy orvosnal magasabb lehetett attol, hogy egy kicsit izgultal a dokitol vagy eppen siettel hozza. Ha otthon normal ertekeket mersz akkor nincs gond, a dokihoz meg probalj nyugodtan menni.
2014. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) nem akarom folyton mérni, csak most tesztelem :) engem megnyugtat, hogy van itthon egy ilyen készülék. Orvosnál meg kicsit izgulósabb vagyok, de itthon egymás után 114et mért. Remélem azért nagyjából pontos adatot ad. :)
2014. máj. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!