Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis hogy mar ilyen...

Az normalis hogy mar ilyen koran befordult a pici? 26 hetes vagyok, mult heten voltam uh-n, es mar be volt fordulva, meg mar 1 hete tobbet jarok pisilni, meg nyomas van ott lent. A doki nem mosta hogy baj, de nem kerdeztem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg van helye,forog.Még nyugodtan megfordulhat párszor a végéig,van akinek nincs szerencséje,és az utolsó hetekben fordul vissza.
2009. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is atájt fordult le, azóta ott is van, és nem mozdul, legalábbis a feje azóta is lent van - a csuklásaiból tudom. Nem valószínű, hogy meg fog még fordulni, de a gravitáció az esetek nagytöbbségében lent tartja, mert a feje a legnehezebb. Nincs ezzel semmi baj. Örülj neki, hogy már ott van! :) 36hetes kismama

2009. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok.A 25.heti Uh-n faros volt,a 32.-en koponyavégü.Tegnapi Uh.-n is koponyavégü.Tehát valahol 25.hét után kellett beforduljon.
2009. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem forog össze-vissza. Először faros volt, majd befordult szépen, ahogy kell, aztán haránt feküdt, 2 hete pedig ismét befordult. Ennek ellenére fogalmam sincs, hogy hogyan fekszik, mert esténként olyan a hasam, mint a hullámzó tenger, igen-igen sokat forgolódik, rúgásokat szinte nem is érzek, csak az örökös helyezkedést.

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!