Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek gáz ha annyira...

Szerintetek gáz ha annyira szeretnék gyereket már hogy csak az van a fejemben hogy ha befejeztem a szakmám rögtön anyuka legyek?

Figyelt kérdés

Addigra 21 éves leszek , idén júliusban költözünk a párommal külön lakásba.Szerintetek addigra minden meg lesz a lakásunkban mire újra nyár lenne , vagy ti inkább ideálisabbnak tartanátok ha még várnánk vele?

Természetesen nem csak én szeretném hanem a párom is , csak hát míg nincs meg minden addig nem kezdenénk semminek.

Azért is kérdezem hogy mennyi idő volt nektek mg azt mondtátok hogy oké akkor mostantól lehet.


2014. máj. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Előbb dolgozz kicsit. nem fog megártani.
2014. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen, gáz...
2014. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy dolgozz egy kicsit előtte, hogy legyen munkaviszonyod, mert tgyás és gyed szempontjából sem nagyon mindegy. Ha nincs munkaviszonyod, akkor nem leszel csak gyesre jogosult, amivel törölgetheted a szemedet. Olvass utána: tgyás és gyed jogosultság és próbálj meg legalább ennyi munkaviszonyt szerezni. Én is szerettem volna már sokkal hamarabb, de tudtam, hogy előbb dolgoznom kell egyrészt az előbb leírtak miatt is, másrészt amit te is írsz, hogy még pár dolgot meg akartunk előtte valósítani, hogy nyugodtan jöhessen az a pici, ne aggodalmaskodjunk.
2014. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen gáz, hogy nem akarsz előtte dolgozni. Semmire nem vállalnék gyereket, akármennyire is szeretnék.
2014. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen vannak terveink ,szeretnénk autót venni csak nem hitelre.

Ez lesz a szemünk előtt , köszönöm a válaszokat!! :)

2014. máj. 16. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz előbb, mivel munkaviszony nélkül nem leszel jogosult bizonyos ellátásokra, és pénz nélkül elég nehéz gyereket ellátni, felnevelni.
2014. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen leérettségiztem,közéfokú nyelvvizsgát tettem. A párommal ekkor 2 éve voltunk együtt,17 éves koromtól vele is éltem,ő 22 éves volt,amikor megismertük egymást. Érettségi után dolgoztam 2 évet külföldön,a párom 20 éves kora óta szintén kint dolgozott. Majdnem 21 voltam,amikor született a fiúnk,most vagyok 22. 23 leszek,mire megszületik a kistesó,de biztos nem vállaltam volna egyet sem,ha nem dolgoztam volna előtte. Nekem ez olyan furcsa lett volna,hogy semmit nem tettem a közösbe,na meg elég kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz,ha nem tudsz semmit felmutatni,legalábbis szerintem. Bármennyire is biztos a kapcsolat,mindig gondolni kell arra,hogy a jövő bizonytalan. A saját lábadon is meg kell tudni állni,mert ha gyereked lesz,felelősséggel tartozol érte. Hatalmas felelősséggel,ezt addig fel sem fogod,amíg nincs...
2014. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!