Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál és mondta...

Ma voltam dokinál és mondta ha vérzek vagy görcsölök menjek be rögtön . Mért mondta?

Figyelt kérdés
Kérdeztem van e baj azt mondta nincsen. Akkor mért mondta ezt vagy ezt minden doki elmondja?

2013. dec. 30. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert ha terhesség alatt görcsölés vagy vérzés jelentkezik, akkor azonnal orvoshoz kell menni, mert vagy baj van, vagy ha nem mész egyből orvoshoz, akkor baj lehet!

És elővigyázatosságból mondják ezt nyilván.

Örülj neki, hogy egyáltalán elmondják, mert ha ez jelentkezik és te meg otthon ülsz és nem mész orvoshoz, akkor lehet pl. elvetélsz mondjuk.

2013. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak megijedtem h ezt mondta mert azthittem valami baj van
2013. dec. 30. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, hogy ha vérzel, vagy görcsölsz, ne ide írj majd ki kérdést, hogy mit csinálj, meg már amúgy is jobban vagyok-kal válaszolj, mint itt sokan :) Normális orvos elmondja a teendőket, örülj neki.
2013. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor semmi baj :))
2013. dec. 30. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van :)
2013. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem is mondta, szinte minden alkalommal amikor mentem. Nem azért mondja, hogy ijesztgessen, hanem ha előfordul akkor idegességedben tudjad mi a teendő! :)
2013. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a megnyugtató válaszokat
2013. dec. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!