Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki szerint kisebb a babám...

A doki szerint kisebb a babám kisagya a korához képest! Nagyon megijedtem! Volt valaki már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltunk 4d-s ultrahangon! Minden rendben volt vele, még nagyobb is egy héttel a méretei szerint, viszont a kisagya 18 hét 5 naposnak felel meg! Utána néztem, és egy csomó fórumon olvastam, hogy az ugyanekkora terhes kismamáknak is ugyanaz az értéke, mint Nekem! Nem értem! Nem lehet, h csak máshogy van állítva a gépe?


19 hetes km


2014. máj. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
18 hét 5 naposnak felel meg a kisagya és te 19 hetes terhes vagy. Tehát két nap különbség van a kettő között. Teljesen kizárt, hogy ez bármi problémát jelentene.
2014. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az adatok szerint 20 plusz 1-2 napos a baba, de a kisagya 18 plusz 5 naposnak felel meg!
2014. máj. 16. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
19 hetesnek írod magad, a baba 18+5 naposnak felel meg kisagya alapján, viszont gondolom többi mérete szerint 20+1-2 naposnak. Ebben semmi gond nincsen az égvilágon. A mensis korod alapján számított 19 hétnek a kisagy is megfelel, az hogy a többi mérete nagyobb majd változik. Nekem egészen a 33. hétig kisebb volt a baba 4 nappal, most az utolsó uh szerint már majdnem egy héttel nagyobb.
2014. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hét eltérés, lemaradás tök normális. Nem egyformán fejlődnek. Lehet 1 hét múlva mentél volna már nem látja így.
2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy a kötelező uh.-on nem is nézik ezt az adatot! Ha nem megyek el 4D-re, akkor ki sem derűl! Sőt! A lányomnál (ez a második terhességem) 4D-n nem is mérték meg a kisagyat! Lehet, hogy nála is ez volt, mert azt mondta a doki, hogy genetikailag is előfordulhat, hogy kisebb az agya a fejéhez képest! Remélem minden rendben van, csak hétfőn tudok beszélni a magándokimmal! Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!