Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar masnak is h terhesseg...

Emese19 kérdése:

Volt mar masnak is h terhesseg alatt megnott, majd egy kicsit mintha kisebbedett volna a cicije?

Figyelt kérdés

12 hetesek vagyunk, 1-2 napja vettem eszre h mintha nem lenne mar olyan nagy a cicim mint par nappal ezelott :/

Aggodom ez miatt, h ez miert van?! Masnak is volt mar ilyen? Koszi a valaszokat!



2014. máj. 17. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hormonok miatt, nekem is volt ilyen az elején. Egyik héten totál be voltak durranva, aztán meg elmúlt. Most vagyok a 23. hétben, még mindig jellemző, van amikor duzzadt és fáj, aztán elmúlik. Változó.
2014. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Csak megijedtem h par napja meg szep formasak voltak, most meg "laposak",meg mintha picit kisebbek lennenek.
2014. máj. 17. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedj meg....nekem az első hetekben csinálta ezt először, gondolhatod....folyton néztem magam, de védőnő mondta, hogy ez teljesen normális, hormonok okozzák. Pluszba nem voltak az elején tipikus terhességi tünetek, féltem is, de minden rendben volt. És mondom, a mai napig van ilyen :) Persze terhesség alatt az ember figyeli magán a változásokat :)
2014. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi aranyos vagy! ;) Boldog babavarast! ;)
2014. máj. 17. 10:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Es persze PROBLEMAMENTES babavarast! ;) :)
2014. máj. 17. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem is észrevette, sőt megjegyezte (de nem rosszindulatból és bántóan), hogy bizony "összementek" a cickók, pedig én a végén vagyok. Csak remélni tudom, hogy visszaáll a régi formájába. :) 40hkm
2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! az elején duzzadt, és telt volt (alapból nincsenek nagy cicijeim), majd most már a végén járunk, 36.hétbe lépünk és teljesen visszaállt a régi formájában, nem nagyobb, nem teltebb, simán viselem a régi melltartókat. pedig már előtejem is van....szerintem nincs miért aggódnod.12.hét után nekem - bár előtte sem volt sok - semmi tünetem nem volt azonkívül,hogy nőtt a pocak, és mostanra is, csupán az van, hízni alig híztam mindössze 4 kilót, vékonyan kezdtem most is az vagyok.
2014. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon aranyosak vagytok!

Nekem is csak 1-2 tünetem volt (ezek nekem is már elmúltak), ezek is csak néha, hol volt tünetem, hol nem. Cicifájásom is napokkal ezelőtt elmúlt és most ez tűnt fel, hogy nem olyan feszesek a cicijeim mint pár nappal ezelőtt, nincs olyan szép formája 1-2 napja. (A bimbóim néha érzékenyek egy picit.)

Remélem minden rendben van a babánkkal a pocakomban!!!

2014. máj. 17. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben van :) ne aggódj, nekem is ezt tanácsolták :) persze mindenen kattogtam, hogy ez normális e, az normális e....így van sajna a mai napig. Ha fáj a hasam, akkor mitől fáj, ha keveset mocorog, miért mozog kevesebbet....sorolhatnám....de mindig utólag rájövök, hogy túlparázok mindent :D Neked is Nagyon Boldog Babavárást! :)
2014. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elején hirtelen megnőttek nekem, utána stagnált, a mellfeszülés is elmúlt már kb. a 7. hétre, utána mintha kicsit kisebb is lett volna. most vagyok 16 hetes és pár napja érzem, hogy megint feszülé. hát most megnéztük a párommal és arra jutottunk, hogy most megint egy kicsit megduzzadtak. Úgy látszik ez egy ilyen dolog :) Nyugi, boldog babvárást!
2014. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!