Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek semmilye...

Van itt olyan, akinek semmilyen tünete nem volt a második terhesség elején (a menstruáció kimaradásán kívül) és csak a tesztelésből derült ki, hogy ismét babát vár?

Figyelt kérdés

Már csak naponta egyszer szoptatok, de semmi jele a menstruációnak, csak a néha van ,,mindjárt megjön" érzésem.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2014. máj. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

igen tuti hogy van ilyen bár férfi vagyok és 23 éves de a TV-ben szokott menni egy műsor


egy csomó nő van benne akik nem tudták hogy terhesek nem volt semmi jele csak rosszul érezték magukat majd megszültek volt aki azthitte szorulása van

2014. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen:) Sot nekem meg menzi felesegem is volt,csak a masodik honapban maradt ki.Nagy meglepetes volt,amikor kozolte az orvos,hogy nagyobb a babam,mint amire szamitottam.Azota sincsenek tuneteim azon kivul,hogy erzekeny a mellem.

Szerintem nem art,ha csinalsz egy tesztet.

2014. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt. Sőt, egy csomó családi zűr volt, eszembe se jutott egy hétig amikor elmaradt a menstruáció, hogy terhes lehetek. Ráadásul matematikailag kis esélyű időszakban voltunk együtt az előbbiek miatt. Aztán egyszer bevillant, hogy hoppá, játszótérre menet előtt mentünk tesztet venni a drogériába. Ő a kisebbik gyerekünk, tervezett baba.
2014. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, 1-es, LOL :) Ezt a műsort én is láttam és mindig le voltam tőle döbbenve...

A másik két válaszolónak is köszönöm, hogy írtak. Időközben teszteltem, negatív lett, úgyhogy én sajnos nem népesítem a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" táborát.

Nyugis babavárást és jó egészséget, az első válaszolónak meg további jó humorérzéket :)

2014. máj. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!