Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj kinyílás?

Méhszáj kinyílás?

Figyelt kérdés
Tegnap összesen 5 órát ültem autóban, közben 1 órát tudtam feküdni is. Az utolsó 1 órában elkezdett nyilalgatni a hüvelyem. 10 hetes vagyok. Nagyon félek, mi lehet?
2014. máj. 18. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, nekem azt tanácsolták, hogy oldalt feküdjek.
2014. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Most megnéztem, 250 mg magnézium van benne. Ebből szedek kettőt naponta. Bár a magnerotot én is hallottam, hogy jó. Megkérem a férjemet, szaladjon el érte.

Köszönöm a tanácsot. :)

2014. máj. 18. 11:50
 13/15 A kérdező kommentje:

Ezt a tegnapi utat leszámítva, nagyon sokat pihenek.

Meg tudtam oldani, hogy itthonról dolgozzam, így napközben is párszor lefekszem. Mindennnap egy picit eljárok sétálni - ha épp nem esik.:)

Az is a "baj" szerintem, hogy nagyon-nagyon sokára jött össze a baba, és így sokat aggódom. Pedig mindenki elmondta, ha jól megtapadt, semmi baja nem lehet.

Az orvos is megnézte, szépen fejlődik, a korának megfelelő a mérete.

2014. máj. 18. 11:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Kicsit próbálj bízni a picidben. Nálunk gndok voltak, lapos petezsák, barnázás, vérzés, görcsölés...Hál istennek nem lett gond, pedig én nem tudtam sajnos pihenni, sőt szülés előtt még bicikliztem, sétáltam sokat.

Amikor kiderült a lapos petezsák,mndták,hogy ne számítsak jóra. Bíztam a lányomban, aki már a kiságyában alszik.

Próbálj pozitívabb lenni, jót teszel magadnak és a picinek is :)

2014. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is aggódós vagyok sajna....5 éve szeretnék babát, de most jött el az idő, hogy bemerjük vállalni. Én is mindentől paráztam, aggódtam, de ultrahangon meg láttuk, hogy míg én bármiért is aggódtam, ő szépen fejlődött. Most hogy érzem hetek óta mozogni, jobb a helyzet, megnyugtató, szorosabbnak érzem vele a kapcsolatom, nem érzem azt, hogy rejtve van előlem. Próbálj te is lazítani, tudom nem könnyű, hallgass zenéket, relaxálj stb
2014. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!