Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a 2. babával...

Van itt olyan aki a 2. babával még a 38. héten is teljesen zárva van/volt?

Figyelt kérdés
Elso babát is nehezen szultem mert magzat víz elfolyás után teljesen zárva voltam,oxitocin után 24 orára szultem. Azt hittem második majd konnyu lesz mert a doki a 20. héten mondta hogy nagyon érzi ahogy nyomodik kifele. Da most a 38. héten vizsgált teljesen zárva vagyok és a fejecske sincs beékelodve :(

2014. máj. 16. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal, és a harmadikkal is zárva voltam még a 40. héten is. Nekem is nehéz volt az első szülés.
2014. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a másik ketto szulés milyen volt? magátol tágultál vagy rásegitettek?
2014. máj. 16. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még a 6. babánál is teljesen zárt voltam nemhogy a 38. héten, de az utolsó napokban is. Oxy az utolsótól eltekintve mindegyik alkalommal kellett.
2014. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A második indított volt, a harmadik császár, mert haránt fordult az utolsó pillanatban, és beakadt a zsinórba. Egyébként nála nagyon hirtelen indult a tágulás is. vele a 36. héttől málna teáztam, és szorgalmasan szedtem a homeós bogyókat. Könnyű szülés lehetett volna, de mindegy, szerencsénk volt, hogy épp a kórházban voltunk, így van egy egészséges tündérkém.

A másodikat nekem azért indították, mert sok volt a víz, és a dokim félt, hogy ha spontán megy el a magzatvíz előreesik a zsinór, és megfullad a baba.

Ne izgulj, lehet, hogy hirtelen indul majd, a másodiknál előfordul.

Könnyű, szép szülést kívánok., addig is kitartás. :)

2014. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! azért irtam ki a kérdést meg korulottem most van 4-5 kismama akik szintén második babájukat várják és már mind nyitva vannak 1-2 cm-re.
2014. máj. 16. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen zárt voltam 3. babával 39 hesen is...a kiírt napon szültem, 1 ujjnyi voltam mikor megvizsgáltak mert szülési fájdalmaim voltak, fel se vettek a szülészetre az egy újjnyi tágulás miatt......3 óra múlva pedig már a kezembe volt a kisfiam :)
2014. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!