Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor lett tejetek?...

Nektek mikor lett tejetek? Mikor van teje a kismamaknak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csütörtökön született a lányom reggel és császárral. Pénteken este már 50 grammot szopott, szóval lett hamar tej. Ám hozzáteszem, hogy nagyon ügyesen szoptt és volt tapasztalatom már, mivel második gyerek. Kisfiamnál később indult be 4-5 nap, mire jól tudott enni, Ő is császárral született.
2014. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt,es gratulalok a kislanyodhoz is meg a kisfiadhoz is.Akkor meg nem izgulok hogy nincs.

Es az elotej?

2014. máj. 19. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Előteejm mindkétszer a 6ik hónaptól volt! Mindkét gyerekem csásárral született, kisfiamnál vajúdtam, utolsó pillanatban vittek a műtőbe, lányomnál vajúdás nélkül műtöttek. Fiam csak a 3ik nap tudott szopizni előtte nem sikerült neki, már itthon voltam mire beindult a tejem, lányom már 4 órásan szopizott, és ha jól emlékszem a 3ik nap lövellt be a tej!
2014. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél előtej kb. 28 héten volt, este 11-kor született a lányom, reggel 5-kor már volt tejem. Most a 24. héttől van előtejem.

27 hkm

2014. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ivilicious ***** válasza:
22 hetes vagyok, már hetekkel ezelőtt jött vmi átlátszó dolog -még nem tej,de van valami :D
2014. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,akkor majd csak 6.honapban kezd jonni.
2014. máj. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!