Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek első ultrahang...

Mit éreztetek első ultrahang előtt?

Figyelt kérdés

Egy óra múlva indulunk a dokihoz. Hét hetes vagyok, és egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy fogok reagálni. Ha rossz hírt közölnek akkor azért (bár erre megpróbálok nem gondolni, de azért legyünk őszinték sok példa volt már rá a történelemben), ha meg meglátom a kis embriót és hallom a szívverését, akkor azért... terveztük a babát, és vártuk is, és eddig nincs semmi ami aggodalomra adna okot.

Olyan furcsa ez az egész, sokszor elképzeltem, de most hogy ilyen közel van nem tudom hova tenni a dolgot.


Más tényleg képes rá hogy csak úgy nyugodtan bemegy a nőgyógyászhoz, konstatálja hogy ott a baba és örül?


Ez normális?

Köszi a válaszokat, kicsit szanaszét vannak a gondolataim... :D



2014. máj. 19. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

ÉN az elsőnél 6 hetresen mentem, nem is féltem, mert nem is tudtam, hogy milyen lesz. A doki nem látott szívhangot, mondta, hogy jöjjek vissza 2 hét múlva, de szerinte ne reménykedjek. Annyit mondtam, hogy oké, elköszöntem, kijöttem. Fel se fogtam, hogy valójában mit is mondott.

A másodiknál már épp ezért izgultam, hogy jó hír legyen. Amikor azt mondta az orvos, hogy minden rendben, akkor csak elmosolyogtam magam és mondtam, hogy örülök neki. Ennyi. Nem akartam túlzásba vinni az örömködést.

2014. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En a 12. Hetig minden ultrahang elott izgultam es feltem , hogy rendben legyen. Mondjuk en 2 missed abon estem at sajnos es ezert. De minden rendben azota itt rugdos a hasamban :)

rendben lesz nalad is minden! Gratulalok es jo egeszseget kivanok!

2014. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
iszonyatosan ideges voltam, hogy minden rendben legyen.
2014. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a 23. héten vagyok, és még mindig minden ultrahang előtt izgulok:) De kifele jövet már nagy a mosolygás:)

Nekem első uh 6. héten volt, már szívhang is volt. Én megkönnyeztem, a dokival együtt örültünk. Persze előtte nagyon izgultam, még a férjemet sem engedtem be magammal, mert nem tudtam, hogy milyen ultrahangot csinál az orvos. De kár volt, mert nem hüvelyi volt, hanem normál:(

2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) megjöttünk, minden rendben volt! 1 mm-rel kisebb mint a standard 7 hetes embrió, de azt mondta a nőgyógyász hogy nem probléma :) láttuk a kicsi szívét dobogni, jó érzés volt!


[link]

2014. máj. 19. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A méret miatt ne aggódj, ennyu idősen nekem is jóval kisebb volt, mint az átlag. Végül a 38-dik héten született 4130 grammal, és 55 cm-rel. :)
2014. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ejjha az nem is kicsi :) gratulálok hozzá! Egyébként most még minden nap egy mm-t számít, szóval holnapra (mire tényleg 7 hetes leszek, mert ma 6+6 vagyok) elvileg már meglesz a 10 mm :D persze tudom hogy ezek csak átlag számok :) a petezsák meg pont hogy nagyobb volt az átlagnál, 4 centi helyett 4,5 szóval egyénfüggő a méret úgy látom :D
2014. máj. 19. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem 6+3 naposan a crl: 3mm volt, de volt már szívhang. Én agyon aggódtam magam akkoriban. Lehet a doki elmérte, de mindegy is. Aztán rájöttem, hogy inkább nem olvasom az internetes táblázatokaz, metz ülyét kapok! :)
2014. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem én sem olvasgatom őket többet :D közben megnéztem a papírt, félreértettem a dokit, a szikhólyag 4,5 mm, és ez az ami 3,5-4 szokott lenni :D na nem mintha lenne jelentősége
2014. máj. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!