Segitenetek? (Kep)

Figyelt kérdés
A papírját mar rég kidobtam es arra lennék kiváncsi hogy kb mennyi hetes is vagyok! Mert tobb mint 12 napja nem jott meg , ez egy külföldi teszt es nem nagyon értek en hozza :) előre is köszönőm a válaszotokat :). [link]
2014. máj. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A pregnant azt jelenti h terhes a 3+ az az h tobb mint 3 hete
2014. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pregnant 3+= terhes 3nál több hetes
2014. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen annyit en is tudok ! De ugy halottam hogy ha ezt mutatja az nem feltétlen azt jelenti hogy 3 hete! A mensim is ki maradt mar 12 napja
2014. máj. 19. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:

A fogantatástól számítja az eltelt heteket.

Tehát (kb.) 3+2=5 hetes vagy. De ezt a teszt nélkül is tudhatod, hisz az utolsó menstruációdtól kell számolni.

2014. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen... 5 hetes kismama vagy!

Gratulálok!

2014. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oke! Rendben :) koszonom kedvesek vagytok ! A mensim elso napjára pontosan nem emlékszem , Nem mindig jegyzem ! Sok a munkám es néha megfeletkezek fel irni !
2014. máj. 19. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama!
2014. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy több mint 5 hetes a leiràsban ez àllt ès valoban jol jelez èn is ilyet csinàltam anno ès ugyan ezt mutatta aztàn rà egy hètre a doki 7 hetes terhessèget àllapitott meg szoval akàr 6 hetes is lehetsz!
2014. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Juj de Jo :) koszonom szépen a válaszod :)) sok puszi nektek :) holnap lesz az ultrahang :) kiváncsi leszek :))
2014. máj. 20. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!