Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek?! Elfog menni?

Nagyon félek?! Elfog menni?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, és észre vettem,hogy halványodik(a tegnap esti) Viszont ma reggel csináltam, és az meg erős pozitív lett. DE!! elkezdtem ma reggel vérezni!! Nagyon félek,hogy baj lesz. Az orvos még nem látott babát se petezsákot hétfőn, csak vastag nykh-t. Elfog menni a babám??!

[link]

[link]

A felső a legelső. Az utolsó pedig a ma reggeli.



2014. máj. 21. 08:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az első és utolsó szinte ugyanolyan erős, sőt talán még erősebb is az utolsó! Az összeset a reggeli első vizeletből csináltad? Most hány hetes vagy? Mikor volt az utolsó menstruációd? A vérzés jelenthet bajt is, de ettől függetlenül lehet,hogy pl hematóma és megmarad a baba. Én amikor elkezdtem vérezni,és elmentem orvoshoz már csak a vetélést tudta megállapítani!
2014. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A vérzés sajnos általában nem jót jelent, így sos doki, mindkettőtök érdekében.
2014. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
április 8-án volt meg utoljára. de biztos,hogy később fogant, mert akkor már látott volna petezsákot, de csak 11mm-es nyálkahártyát látott. A felső tesztet délutániból csináltam, az alatta levőt elsőből, az utolsó előttit tegnap este 9 körül az alsót pedig a ma reggeliből csináltam.
2014. máj. 21. 08:19
 4/28 anonim ***** válasza:
Neked válaszoltam este ugye? Szép erős lett a teszted! De a vérzés nem jó! Barna vagy piros? Mennyiségre sok?
2014. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha még a doki sem látott semmit, akkor nem valószínű, hogy megtapadt. De menj el, lásson orvos, csináljon uh-t, hátha kapsz progeszteron pótlást.
2014. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Egyenlőre kevés csak pöttyök, és csak a wc papíron van egy kicsivel több mennyiség. Én inkább pirosnak mondanám...
2014. máj. 21. 08:35
 7/28 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz , még bármi lehet! Én írtam,hogy véreztem és mentem orvoshoz, de nekem nem pöttsök voltak hanem rendes vérzés, majd du (doki után) már ömlött belőlem!
2014. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én ma sajnos nem tudok elmenni. Holnap reggel megyek vérvételre meg ekg-ra, és akkor délután bemegyek egy másik dokihoz, mert az enyém nem rendel.
2014. máj. 21. 08:42
 9/28 anonim ***** válasza:
ne várj, most menj dokihoz! ha más nem, menj be vele ügyeletre!
2014. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ma nem tudok elmenni. dolgozom, és nem tudom megtenni,hogy ne menjek be.
2014. máj. 21. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!