Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hétfőn vettek vért AFP-re...

Ha hétfőn vettek vért AFP-re akkor az eredményért mehetek pénteken?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit mondtak? Semmit?

Én másfél hét elteltével mehettem az eredményért.

2014. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondtak semmit pedig ráis kérdeztem..:/
2014. máj. 21. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim és a hozzászólásokat olvasva ez mindenhol eltér.

Sajnos nekem csak 1 hónap múlva volt a kezemben a papírom, mert elkeverték a leletemet.

2014. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kellett érte mennem, hanem ők küldték a terhes gondozóba. De úgy emlékszem, hogy 1 hét volt mire lett eredmény.
2014. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ha jól emlékszem két héttel később volt a dokinál aki adta a beutalót. de ez változó. most vagy akkor 24 hetes kb, ráérsz ha olyan két hét múlva próbálkozol, addig úgy sincs semmi vizsgálat. vagy hívd fel az intézetet és kérdezd meg tőlük.
2014. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnőnek küldik, nekem március 27-én vették le, de eddig még nem jött meg, talán pénteken már meglesz.
2014. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én április 2.-án voltam, 3 munkanap múlva már hívott a védőnő, hogy ismétlés kell, mert rossz lett. Új vérvétel után 2 nappal ismét telefonáltak. Nyomtatott formában 1 hét múlva kaptam meg.
2014. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én másnap e-mailben kaptam meg.
2014. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!