Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után 4 hónappal...

Missed ab után 4 hónappal könnyen teherbe estem. Aggódtam, hoyg pajzsmirigy gond van. Vettek vért, csak tsh-t néztek, az asszisztens annyit mondott, hogy rendben van az érték. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Nyilván jobban tudja mi hogyan de kitudja , hogy mennyi lett az értékem.Ha sikerült hamar a baba akkor nincs baj ugye?
2014. márc. 28. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Közvetlenül szülés után is sokkal könnyebb teherbe esni, ugyanígy van missed ab után is. Gratula, és vigyázz magatokra.
2014. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A TSH még nem jelent semmit...FT3, FT4 értékeket kell megnézni ahoz hogy biztos légy abban hogy nincs semmi baj! Egyébként unokatestvérem is pajszmirigy beteg (alul működik) és simán terhes lett...
2014. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó:..és maradt a baba?mennyi idős?vagy már megszült? aggódtam, hogy az első amiatt ment el, de nem hiszem.lehet, csak beteg lett volna tényleg.mindenesetre nézetek egy ilyet majd a dokimmal. most leszek 6 hetes.
2014. márc. 28. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen megmaradt :) És egészséges 3 évessé cseperedett! A háziorvos nem nézheti elvileg, hanem fel kell keresni egy endokrinológust! Remélem minden rendben lesz, jó egészséget és boldog babázást! :)
2014. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem háziorvos nézte a tsh-t.de majd említem a nőgyógyásznak is , hogy nézzük meg nehogy még egy baj..köszönöm:)
2014. márc. 29. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A TSH-t a háziorvos nézi, de az FT3 FT4 értéket, csak szakrendelőben nézhetik meg! Nagyon szívesen :)
2014. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!