Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen üres petezsák volt...

6hetesen üres petezsák volt még valakinek? Lett baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,és üres petezsákot látott.azt mondta,hogy egy 5hetes terhességnek megfelelő méretű petezsák.nem látott még semmit benne,majd jövőhét pénteken kell mennem kontrollra,azt mondta,hogy addigra lesz benne valami.viszont mensi szerint 6hetes vagyok,mert április 8.-án volt meg utoljára.szerintetek van még remény?
2014. máj. 21. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első babánál 6 hetesen mentem először és pont azt látta és mondta amit neked....amúgy végig nagyon szépen tartotta az egy hetes lemaradást mensihez képest

A másodiknál 8 hetesen mentem és már nem is volt meglepő amikor azt mondta a doki,hogy 7 hetesnek felel meg...szintén szépen tartotta a lemaradást.

Szóval csak később volt peteérésem.

2014. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Valószínűleg később fogant a baba. Orvos sem riogatott, ne idegeskedj.
2014. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont két hete voltam(a kimaradt mensi utáni napon),és akkor még semmit nem látott.most azt mondta,hogy lúdtojás nagyságú a méhem.nagyon aggódom.:(
2014. máj. 21. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
már egyszer volt egy ilyen kérdés!! Nyugi az idegeskedés nem tesz jót!!Lehet későn fogant!
2014. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5-6 hetes terhesen mentem először orvoshoz. Nekem is csak üres petezsákot látott akkor. Paráztam, féltem, hogy nem is lesz belőle baba, de kár volt: most 31 hetes kismama vagyok. Ne izgulj, nem tesz jót. :-)
2014. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6+5 hetesen üres petezsákot látott, de 8 hetesen már volt szívhang.
2014. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. 6+4 hetesen üres petezsàkot látott cak a doki, 8+4 hetesen pedig már volt szívpulzàció.
2014. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 04.08. án volt meg utoljára, és szintén üres petezsákot látott a doki. Holnap megyek és kiderül, ha holnap se látunk babót nem lesz belőle semmi a doki szerint! Nagyon szorítok!
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!