Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom terhes, UH,5-6 hetes...

A párom terhes, UH,5-6 hetes volt a petezsák 11mm volt, de még nemlehetet látni nagyon, a barátnőm azt mondja hogy ugy latta hogy összement a hasa félek hogy valami baj vann, szerdan megyunk UH-ra, ritkán vannak tunetei félni kéne hogy elment a baba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nincs "terhes" has, max a puffadástól lehet nagyobb...
2014. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek erős görcsei és nem vérzik akkor nincsen semmi gond. Nyugalom van akin félidőig nem látszik a terhesség, és sokan fogynak is az első trimeszterben, ez még nem jelent semmi rosszat.
2014. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ilyenkor megno a pocija az a rossz emeszteesnek koszonheto es puffadasnak amit a varandossag okoz! En 9 hetes vagyok es nem birom a gatyaim begombolni...

Ez meg nem a terhes pocak :)

Ettol nem kell tartsatok, hogy elment! A kovetkezo uh-n mar lathatjatok a szivvereset es hallhatjatok is!

Van akinek egy tunete sincs! Nekem 6 hetig nem is volt! Csak kesett a menzeszem amit a karacsonyi stressznek tudtam be, hogy a Fiunknak minden klappoljon! December 25.-en meg hajnalban lokdostem a Parom, hogy terhes vagyok! Akkor tudatosult...

2014. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alig egy centi a picikétek,mért kéne ettöl nagynak lennie a hasa?Nyugi az csak a hormonok miatti gáz meg viz miatt lehet nagy. Ismét leirom a kakis példámat. Kicsit undi de érthető. Szoval gondolj bele most 1,5cm körüli a babátok. Mekkorát szoktál kakálni? Kb 10szer ekkorát mégse látszik rajtad hogy voltál e wcn vagy nem. Csak ha felvagy puffadva. Ugyhogy nyugtasd meg a barátnőd hogy mikor a kicsi ülőmagassága eléri a 15 centit na az már látszani fog. Addig nincs gond mig nem görcsöl vagy vérzik. Nekem nem volt tünetem,egyszerüen nem jött meg. Egyszer lettem rosszul a hústol. Ennyi. Szoval a tünetek sem mérvadoak.

Gratula és no para.

33hetes kismama

2014. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyáltalán nem voltam rosszul, csak az elmaradt menzesz mutatta, hogy terhes vagyok. Utána sem volt semmi tünet.

A hasam meg kb 14. hét körül kezdett nőni, de 18. hétig elhitték, hogy csak felszaladt néhány kiló (pedig 54 kg-val kezdtem, tehát normál alkat vagyok). Szóval ráér még nőni a hasa.

A férjem sokat viccelődött az elején (14. hétig), hogy mostmár bejön ő is a rendelőbe, hogy lássa az UH-t mert lehet nem is vagyok terhes, annyira nem változott semmi, csak sűrűbben jártam dokihoz.

2014. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!