Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elnézést a gusztustalan...

Elnézést a gusztustalan kérdésért, de valaki segítene?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat, hogy ilyen kérdést írok ki, senkinek sem akarok kellemetlen érzést e miatt.

Arról lenne szó, hogy pár napja székrekedés miatt a végbélnyílásom sebes lett. Így miután elvégeztem a dolgom, megyek zuhanyozni, hogy alaposan megmossam magam. Nem is ez a baj, hanem a következő.

Mindig utoljára hagyom a fenékmosást, utána pedig alaposan kezet szoktam mosni. Sajnos most viszont miután végeztem a zuhannyal, nem mostam meg külön a kezem és utána mentem szendvicset enni. Attól tartok valamilyen szennyeződés, ürülék így bekerült a szervezetembe. Terhesség alatt pedig nem szeretném, ha baj lenne....Tudom, hogy elég gusztustalannak hangzik most ez az egész és az jön le, milyen gusztustalan vagyok...pedig mindig oda szoktam ezekre a dolgokra figyelni, főleg mióta terhes vagyok, még jobban törődök azzal, hogy alaposan kezet mossak. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek ebből lehet baj akár?


2014. máj. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A világon semmi bajod nem lesz tőle.
2014. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha rendesen megmosakszol, akkor a kezed sem marad olyan...normális esetben.
2014. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz (amikor a feneked mostad akármilyen tisztítószerrel ugyanakkor a kezed is)
2014. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi és bocsi a kérdésért, olyan ciki.....
2014. máj. 22. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sose mostam meg zuhányzás után külön a kezemt :O Hiszen fürdés közben az is mosdik.
2014. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!