Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a combtő/szemér...

Mitől lehet ez a combtő/szeméremdomb fájdalom 35 hetesen? Most már megmarad? Arrébb toltam valamit, azóta menni alig tudok.

Figyelt kérdés
Porszívózás közben a lábammal arrébb toltam a trambulint, egy nagyot belehasított a combtövembe és azóta is meglehetősen fáj, mint akinek izomláza vagy húzódása van. Ez valahogy ott a szeméremdombom környékén is érződik, menni alig tudok, vagyis leginkább mint aki.. :/
2014. máj. 23. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem is volt.

Doki mondta, hogy lazulnak az izmok ilyenkor, készül a test a szülésre, és hát ez járhat fájdalommal.

Nekem a bolt közepén csuklott össze a lábam az ilyen fájdalom miatt, majdnem elestem nagy pocakkal. Szülésig meg is maradt a fájdalom.

2014. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, főleg ha hirtelen felállok, vagy valami hirtelen mozdulatot teszek. Néha belenyilall a hasam aljába is és olyankor pár percig olyan "húzó érzés" van benne. Ha nem múlik el azért hívd fel a dokid, de nem hnném hogy baj lenne. 35hkm
2014. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem múlik, folyamatosan érzem ha ülök fekszek, de legfőképp ha állok vagy megyek :/
2014. máj. 23. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha testhelyzetet váltok vagy megyek éppenséggel bármilyen mozgásban vagyok, nekem is fáj a szeméremdombom, csontom, néha bele is nyilal a combomba. De ennyi idős terhesen ez abszolut természetes.


35 hkm

2014. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!