Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mik voltak a terhesség...

Nektek mik voltak a terhesség legelső jelei?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja késik mikor meg kellett volna jönnie elkezdett fájni a mellem és a hasam ahogy akkor szokott mikor megjön. Minden pillanatban azt érzem hogy na most tutira meg jött de nem. Egyébként néha szédülök és folyamatosan olyan ételt kívánok amit eddig utáltam. Egyébként két hete olyan fáradt vagyok minden nap hogy délutánonként aludnom kell egy félórát minimum pedig előtte szó szerint soha nem tudtam délután aludni. Ennek ellenére szerintem ilyen korán még nem jelentkeznének tünetek. Még sosem voltam terhes, de ez még korai lenne nem? Nektek voltak ilyen nagyon korai jelek? Előre is köszönöm a válaszokat :-)

2014. máj. 23. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és tesztet csináltam már három napja de az negatív lett..
2014. máj. 23. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha késik miért nem csinálsz normális tesztett. Amúgy meg jóstesztett is napokig kell csinálni na meg nem arra való szinte lutri az egész.Az màsra jó!!
2014. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első jel az volt,h. tudtam büfögni. előtte és utána sem soha. második terhességemről is így bizonyosdtam meg. de te tesztelj inkább ;)
2014. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az volt az első jel, h rengeteget fájt a hasam, mintha meg akarna jönni... hát 2 hétig nem jött meg és utána teszteltem 2 pozitívat :) utána doki, és 1 héttel később jött csak a hányinger, mellfeszülés, álmosság... :)
2014. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nem várt előtt 5 nappal görcsölt a hasam és én is ugy éreztem mintha minden percben megjött volna, nőtt az étvágyam. Mensi elmaradása után 3 nappal 3 pozitivat teszteltem! 12+1 hkm
2014. máj. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt, hogy akkor, amikor meg kellett volna jönnie, nagyon erős megjön érzésem volt, pont úgy fájt az alhasam mint mindig, mensikor. Biztos voltam benne hogy megjött, és csodálkozva vettem észre, hogy semmi. Másnap már nem volt megjön érzés. Na ez már nagyon gyanús volt. De szédülés, hányinger, hányás, extra fáradtság nem volt.

Mikor tervezel tesztelni?

2014. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon aranyosak vagytok :) Ma a 4. napja hogy késik. És ma reggel teszteltem. Negatív lett az eredmény. Egy hetet várok ha nem jön meg akkor orvos. Mert gondolom ezek a tesztek már vannak annyira érzékenyek hogy ha terhes lennék kimutatta volna.
2014. máj. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!