Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni rögtön (akár...

Lehet érezni rögtön (akár testileg és lelkileg is), ha terhes vagy?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rögtön? szerintem nem. viszont én előre megálmodtam. az még hamarabb mint a rögtön :)
2009. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem "akkor", hogy most :) De csak abban a terhességemben, amikor a kislányommal voltam terhes. Volt 2 vetélésem kb. 9 hetesen, akkor ezt az érzést nem éreztem.
2009. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most a 2.babával tutira megéreztem,főleg hogy a pé után kb 1héttel ismételten fájdogáltam.És tüneteim is voltak.
2009. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet érezni.Én is megéreztem, mert vettem egy terhes könyvet(igaz, mert akciós volt:)), pedig akkor még nem tudtam, hogy az vagyok.Rá két hétre teszteltem pozitívat.
2009. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam már kétszer is, hogy terhes vagyok, tök jó volt :D...De én még fiatal vagyok hozzá, és nincs is kivel, 3 év múlva nagyon szeretném (ez az álmom, hogy 25 évesen babázni) ha teljesülne, de álomként nagyon-nagyon jó volt..azt hiszem még azt is éreztem, hogy rugdosott, meg nézegettem a pocakomat a tükörben :D!

22l

2009. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én 23 vagyok, van is kivel :) de szerintem csak annyira szeretném már, hogy beképzelem a tüneteket, mint pl.fáradtság, hányinger, stb, stb..
2009. dec. 29. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerencsés voltam, mindkét gyerekem a legelső próbálkozásból megfogant. Az első babánál az tűnt fel, hogy már a középidő (és egyben fogantatás) után 1-2 nappal elkezdett nagyon fájni a mellem, mint máskor közvetlenül menzi előtt. Ez gyanús volt! :-)


A második babánál pedig azt vettem észre néhány nappal a fogantatás után, hogy olyan, mintha egy félig felfújt gumilabda lenne lenn a hasam aljában.


Egyik tesztemen se lepődtem meg, hogy + lett, éreztem, hogy baba van bent:-)

2009. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pé után 4-5 nappal éreztem meg. A lányommal közöltem, hogy keresztszüleinek babái lesznek. Elkezdtem normálisan mondani, de végén már majdnem bőgtem :) Tudtam.......

10 hetes km

2009. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már szinte 99%-ra ëreztem hogy terhes vagyok.Az eggyüttlét után 2 héttel.Voltak ugyan nagyon nagyon kismértëkÜ görcsÖk ës a mellem is nagyobb lett.De olyan kellemes melankólikus ällapotban voltam végig.Tudtam hogy tesztet kéne venni de már tudatalatt mosolyogtam igy nem is nagyon lepett meg hogy pozítív.De inkább a megérzés volt biztosabb mint a tünetek..Szóval van ilyen.
2009. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én már az ominózus este után tudtam, hogy ebből baba lesz:) nem tudom honnan, de megéreztem. / 300kmre laktunk a párommal egymástól, és másnap mikor utaztam Tőle haza a szüleimhez a vonaton végig a pocakomat fogtam. Nem tudtam miért. Egy idős házaspárral utaztam együtt egy kabinban, és a néni megkérdezte, hány hetes kismami vagyok. Mondtam neki, hogy nem vagyok terhes, nem tudom miért simizem a pocakom, és vigyorgok mindeenkire, és miérrt bámulok meg minden kismamát. Aztán felvilágosított, hogy az édesanyák hajlamosak megérezni előre, hogy már alakul odabent valaki:)

36 hetes kismami

2009. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!