Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap felfedeztem fura,...

Tegnap felfedeztem fura, egybefüggő, nagy mennyiségű fehéres váladékot - ami wczés közben jött ki, azóta semmi! Szerintetek ebből lehet probléma? 12hetes km

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
fertőzésre tudok gondolni, irány a doki ha kérdésed van
2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte az első perctől kezdve elég erős fehér színű folyásom volt, pedig teljesen rendben voltam, minden lelet negatív lett. Mondjuk nekem nem egy alkalom volt, hanem folyamatosan. Mindenképp menj el a dokihoz, de legalábbis hívd fel, és mondd el neki.
2009. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel szerintem,nekem első perctől van,és egyre erősödik.Söt úgy emlékszem hogy pont a 12.hét körültöl nött meg jobban a folyásom.Ha nem okoz panaszt,nem baj,de ha mész legközelebb a dokidhoz emlisd meg neki,hogy megnyugodjál.
2009. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!