Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolciak-apasági nyilatkozat?

Miskolciak-apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy hova kell menni megcsináltatni az apasági nyilatkozatot illetve mikor lehet oda menni (ügyfélfogadás)? Aki tudja linkelje már be nekem.


Köszönöm szépen!



2014. máj. 24. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ennyit én is tudtam. De azóta a kérdés óta eltelt már pár év és változhatott. Én friss információkat szeretnék, ha lehet. Valaki? Köszönöm
2014. máj. 24. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig így van, a hivatalos oldalon is megtalálható. De kérdezz rá, ott a tel.szám is.

[link]

2014. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012 januárjában csináltattuk. Kellett személyes iratok, mindketten kellettünk, doki nyilatkozat, hogy vélhetően mikor volt a fogantatás, meg a szülés. Mi a Petőfi 1-3 alatt voltunk.
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak arra voltam kíváncsi, hogy hová kell menni, meg az ügyfélfogadásra. Második köszönöm neked, sokat segítettél! :)
2014. máj. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!