Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozathoz mi...

Apasági nyilatkozathoz mi kell? Számít hogy nős az apuka?

Figyelt kérdés
A gyerek már megszületett. Most tudnánk csak elintezni. Mi kell hozzá? ? A gyerek apja nős. Ezt ott jeleznie kell? ?? (Nem kérnék előítéleteket..ez van megtörtent..de a picurka egy kis csoda !!!)

2013. nov. 18. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Sztem nem kell jelezni.

2013. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 18. 07:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a szülés előtt csináltunk anyakönyvi osztályon a polgármesteri hivatalban és többek között rákérdeztek az apa családi állapotára.
2013. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. A te párod is nős? 1. válaszoló vagyok és kb. ugyanabban a cipőben, mint a kérdező...
2013. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha kérdezik és válaszol h igen házas akkor mi történik? ? A rosszalláson kívül? ?? Elvileg ebben nincs semmi szabálytalan ugye? Hisz elismeri a gyereket papiron csak nem a nyilvánosság előtt. Ahhoz meg elvileg senkinek semmi köze h.a nevelést mi hogyan oldjuk meg.
2013. nov. 18. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell jelezni hiszen teljesen mindegy,hogy nős vagy sem az apa,hiszen ez semmit sem változtat azon a tényen,hogy a Te gyermekednek is Ő az apja.
2013. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem ő nem nős. Ez a kérdés rutinszerű, benne volt a formanyomtatványban.Mi pl. jót nevettünk, hogy na most kiderül!:))) Szerintem nem kell jelentőséget tulajdonítani neki.
2013. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi Hármas. (1.)
2013. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én pàrom elvàlt,de amikor mentunk elintezni az apasagit.mondta a no h ott a rendszerbe latja h mikor hazssodott mikor valt el.bar sztem attol h a pici apja nos attol még lehet "hivatalosan is" o az apukaja.
2013. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi nemrég csináltuk.

Kellett hozzá az orvosi igazolás a baba fogantatásának, és születésének várható időpontjáról, illetve nekem kellett egy ún. hajadoni igazolás, amin igazolták, hogy a fogantatás időpontjában nem voltam sem férjnél, sem bejegyzett élettársi kapcsolatban.

Ezekkel a papírokkal kellett menni az önkormányzat gyámhatóságára, ahol kiadták az apaságit. Nálunk apuka családi állapotát nem kérdezték (bár ő nem is nős) de szerintem az nem számít, ha apuka nős, csak az a lényeg, hogy anyuka ne legyen házas, vagy élettársi kapcsolatban, mert akkor automatikusan a házas- vagy élettárs nevére kerül a baba, ilyenkor nem lehet apaságit tenni.

2013. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!