Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medence feszülés, fájdalom...

Medence feszülés, fájdalom jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
Tegnap òta fáj a bal forgòm,a combjaim, ès a medencèm is fáj,feszül. Jelezheti ez a szülès közeledtèt? Csütörtökön voltam orvosnál ès azt mondta az NST alapján,hogy mèg semmi jelèt nem mutatja a baba annak,hogy meg akarna születni. Mègis akkor mitől lehetnek ezek a kellemetlen tünetek? 37 hkm.
2014. máj. 25. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nst-re ne adj. Szules kozben nem mutatta a fajasaimat. El is bogtem magam, hogy az az atkozott masina nem erzi a szenvedesem.
2014. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az első terhességemnél kb 25. héttől, most a másodiknál az elejétől fáj a forgóm, hol jobban, hol kevésbé. Ez nem mérvadó. A medencéd gondolom fájhat attól is, hogy már nagyon lent van a baba.
2014. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam èn is,hogy az NST nem 100% hiszen ha a baba jönni akar,akkor ùgy is jön,független attòl,hogy mit mutat. Valòszìnűleg lentebb van a babám,mert egy ideje nem fulladok :) ezekszerint ezért fáj ès feszül a medencèm?
2014. máj. 25. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Én feladtam. Komolyan. A medencém nekem is régóta fáj, azt mondták azért, mert tágulok. Hát nem... Pénteken bementem terhesgondozásra, éjjel fél 1-től 10 perceseim voltak, szép rendezettek, erre kiderült NST-n, h a nem létező fájásaim fájnak. de úgy igazából, hajzsibbasztóan.

Már úgy vagyok vele, h majd szólok az orvosnak, ha nem tudok beszélni sem...

37 hkm

2014. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az durva. Fájásaid vannak ès az NST szerint meg nincs? Komolyan, egyre hanyagabb az ellátás a kòrházakban.
2014. máj. 25. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok, 3 hete fáj már a medencém, de borzasztóan. Szóval szerintem nem biztos, hogy a szülés közeledtét jelzi.
2014. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Vèdőnő ès az orvos szerint már kèszülődik a baba megszületni. 37 hetesen már 4 kg-ra saccolta az orvos ès 35 hetesen már 92-es volt a Bpd-je. Most vagyunk 37+2 hetesek ès az orvos szerint bármikor megszülethet :)
2014. máj. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!