Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » III. fokban érett lepény?

III. fokban érett lepény?

Figyelt kérdés

SZTK-n voltam kivételesen UH-n, ellenőrzés képen. Kérdeztem a szonográfus hölgyet, hogy ezt elvigyem az orvosomhoz, vagy elég lesz akkor megmutatni ha jövőhéten jövök ismét NST-re. Azt mondta, hogy tökéletes, nem kell megmutatni.

Iszonyatos hosszú leletet kaptam, itthon tudtam teljesen végig olvasni, az volt rajta, hogy III. fokban érett a lepény.

Egyébként a 35. hétben járok, pár nap múlva kezdem a 36. hetet. Tudom, hogy mit jelent ez, inkább arra lennék kíváncsi, hogy ez jelezheti a szülés közeledtét vagy sem?


Köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 26. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

4 heted van még hátra, szóval már eleve közel van a szülés.:)

Nekem 35 hetesen szintén 3. fokban volt érett a méhlepényem, a fiam a 38. héten született.

2014. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom :) Nem úgy gondoltam :)

Egyébként a dokim szerint egy héttel lehet, hamarabb jön (ez t a 30. hetes UH-n mondta)

2014. máj. 26. 18:40
 3/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nekem a 32.hettol 3.foku volt mindket babamnal a lepeny, es.4-5 nappal tulhordtam oket. Szerintem nem a szules kozeledeset jelenti hanem ez reszben genetika, reszben eletmod miatt van igy.

De nyugi :)

Tudjak a babak h mikor kell jonni!

Jo egeszseget :)

2014. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem :)


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2014. máj. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!