Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilal, hasogat a hasam! 6...

Nyilal, hasogat a hasam! 6 hetes vagyok! Normalis ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltak mensis gorcseim, meg vannak is neha, de ket napja ugy erzem mintha nyilalna vagy hasogatna a hasam alja, vagy a petefeszek korul.

Doki mar latott, 05-en megyek ujra.

Mehenkivuli kizarva! Sajnos ezelott is sokat puffadtam, es sajnos most is, mintha a levego mozogna a beleimben, es ilyenkor csikar az egesz hasam, wcre nehezen tudok elmenni..

Ez a nyilaslas, szurkalas normalis?

Utrot szedek, pecseteles, verzes nincs!

Segitsetek kerlek!!

Koszonom mindenkinek! :)



2014. máj. 29. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Szedj rá magne b6ot, a puffadásra espumisant.
2014. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt!:)

Akkor megnyugodtam!

Magne b6-ot szedek napi 3×2-t, de sajnos nem hasznal, igy attertem a magnerotra, csak azt nem tudom mennyi a napi megengedett!

Az espumisant meg beszerzem!!:)

2014. máj. 29. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Elsősorban gratulàlok!!!:-)

Èn kb 4-5hetes lehetek, nekem is puffad a hasam, és volt, hogy fàjdogàlt, vagy olyan furi èrzet, gondolom valami törtènik ott bent. :-)))))

Ami gondolom normàlis. Eddig tudtam menni wc-re is. Mindig teltsèg èrzetem van. Hogy èrzed magad a múgy? Èn csak fàradtan. Meg a haspuffadàs kellemetlen. Holnap megyek nődokihoz.

Szia.

2014. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi szepen! En is gratulalok neked!!:)

En mar voltam dokinal masfel hete, korabbi veteles miatt adott utrot!

En jol vagyok, sok furcsasagot erzek odalent, en is remelem h minden normalis, csak kicsit felek meg igy az elejen!

Sajnos az emesztesemmel biztos van problema, mert rengeteget puffadok, szelgorcseim vannak, ami nem akar kijonni...:(

Ez mar korabban is igy volt sajnos. De remelem nincs problema.

Es te hogy vagy? :)

2014. máj. 29. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig nyilallt, görcsölt, pihenés és én Magnerot-ot szedtem 3×2-t.
2014. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok Köszönöm szèpen.

Igen az emberben benne van a félsz. Nyugi okè lesz minden. Én előtte is hajlamos voltam a puffadàsra. Drukkolok neked. Minden rendben lesz. Kitartàs, pihenj sokat. Szèp napot.

2014. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Akkor megnerot+ espumisan. Hatha....:)

2014. máj. 29. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az utro miatt is puffadhatsz, én legalább is attól, de nagyon !
2014. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!