Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 12 hetes vok...

Normális, hogy 12 hetes vok és csak 2x hánytam? Nem baj, ha nincs rosszul a kismama?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1x sem hánytam. A terhességem alatt éreztem magam a legjobban!

Nem a rosszullétektől fejlődik a baba. :)

Ez nem függ össze, úgyhogy nyugi, és örülj neki, hogy jól vagy!

2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő létedre azt sem tudod, hogy minden terhesség más? És szinte mindenkinél mások a tünetek, van, akinek egy sincs, van, aki meg végigjárja mindet? Jó ég.

Én sem hánytam.

2.trimeszterben 3 alkalommal, olyan 22 és 25. hetek közt. akkor már rendesen mocorgott a baba és gondolom amiatt jött ki a reggelim.

2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Én egyszer sem hánytam, viszont a 6. héttől a 13. hétig non-stop hányingerem volt és szédültem.
2014. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert lenne baj?Orulj neki,ha nem vagy rosszul.

En csak egyszer hanytam es nincs semmi gond a babammal,de van akinek egyaltalan nincs rosszullete. 33 hetes leszek lassan.

2014. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig én is csak 3 szor hánytam, mind egy nap alatt, de az is azért mert beteg voltam. Az 5.héttől sokszor volt hányingerem, de a 11. hét körül ez mérsékelödőtt. 12+5 hkm
2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Margit84 ***** válasza:
Örülj neki, én szívesen átruházom a rosszulléteimet, amik egész nap gyötörnek, és még nagyon messze van a vége....
2014. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A harmadik gyerekkel vagyok 25 hetes, és eddig összesen egyszer hánytam, mégpedig az első gyerekem születése előtt, vajúdás közben. Mondjuk azt a terhességet félidőig 24-órás émelygéssel töltöttem. A második kettőnél híre-hamva sem volt a hányingernek, szerencsére.

Örülj neki, ha nem vagy rosszul.

2014. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!