Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már a szülés jelei?...

Ezek már a szülés jelei? Mikor hivjak mentőt? 39hetes

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka 10perces fájásaim voltak. De elmúlt és nyugodtan tudtam aludni. Fél4 óta megint 10perces görcsös fájásaim vannak. Mikor hivjam a mentőt?
2014. máj. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
5 perces fájásoknál kell kórházba mennni.
2014. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szorítok, könnyű szülést kívánok :))))
2014. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy egész délutánt ültem itt a gép előtt 5 perces fájásokkal, mert 2. gyerek volt, nem paráztam és egyébként nem fájtak, csak jósló fájáshoz hasonló volt..aztán este 9 fele már elég erősek voltak, 10-re már itt volt a mentő! :) Egyébként vegyél egy meleg fürdőt, vagy zuhanyozz le, és ha a fájások ezek után erősödnek akkor az bizony már buli.. :) Ha elmúlnak akkor vaklárma.

1. szülésem indított volt, de emlékszem milyen tanácstalan voltam előtte, hogy tudom-e mikor kell indulni!!

Azért könnyű szülést!!!

Boldog babázást! :)

2014. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha első baba, akkor már lassan hívhatod (10 perceseknél már szokták javasolni). Előtte lezuhanyozhatsz meleg vízzel, ha nem múlnak el a fájások, akkor valószínűleg szülni fogsz.
2014. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt szeretném megkéredzni,h nincs/lesz valaki,aki bevisz téged a korházba ahelyett,hogy a mentőt hívnád?
2014. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló volt, mint nálad. Egy éjszaka 10 perces fájásaim voltak, nappalra elmúlt. Aztán következő éjszaka megint kezdődött, hajnalra lettek 8 percesek, akkor mentem el zuhanyozni hogy mi a helyzet. :) Nekem erősödtek tőle, plusz utána elkezdett távozni a nyákdugó. Hajnalban mentünk a kórházba, aznap meg is született a kislányom.


Zuhanyozz le, ha erősödnek a fájások akkor indul a buli. :) Ha csak jóslófájások akkor attól elmúlnak.

2014. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2014. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8kor hivtam mentőt 3perces fájásokkal. Az éjszakát a szülőszobán töltöttem,de egyenlőre semmi.
2014. máj. 30. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést kívánok neked! :)
2014. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!