Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés elmúlt? Mellfájfalom...

Émelygés elmúlt? Mellfájfalom alig? Tünetekről írnátok?

Figyelt kérdés

6+4 vagyok. 1 hete voltam első uh-n ott petezsàkot szikhólyaggal làttak.

Azt màr megszoktam h a mellem hol jobban hol kevésbé fàj, ezen màr nem aggódom annyira.

Viszont előjött az émelygés is pàr napja, ami 3 napig tartott. Most pedig semmi...a melleim is alig fàjnak.

Érdekelne h nàlatok hogy volt?? Folyamatosan émelyegtetek? Vagy volt h teljesen jól voltatok??

Lehet túlsàgosan izgulok de 2 vetélés utàn ez azt hiszem érthető...

Hétfő megyek dokihoz 7 hetesen; ott minden kiderül, de addig is kívàncsi vagyok tapasztalatokra.

Előre is köszönöm a vàlaszokat!!


2014. máj. 30. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig egyfolytában tüneted, nekem is volt, hogy hol gyengébb volt, hol erősebb. Nyugi, biztos minden rendben lesz! :) Én is végig izgultam azt a 2 hetet mire visszahívott a doki és addigra már egy szép 10 mm-es élő embrió volt a pocimba! :) 13 hkm
2014. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem émelygés nem is volt csak a 7-11 hét között, igaz akkor minden nap, de sem előtte, sem utána.

Minden rendben lesz, csak pozitívan!

36 hkm

2014. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
EGyikna nap volt tünet..másik nap nem...én is sokszor aggódtam:)
2014. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először is gratulàlok a pocaklakókhoz :)


Olyan nehéz kivàrni ezt a pàr napot...annyira szeretném màr ezt a babàt....

Szerencsére tàppénzen vagyok màr 2 hete, az előzmények miatt.

Csak bizakodni tudok...

2014. máj. 30. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb két hétig volt mellfeszülés, utána teljesen elmúlt. jött az émelygés, aztán pár napoig semmi, azután hánytam, azután megint semmi. Szóval ez ilyen, Nyugi, gondolj arra, hogy most minden rendben lesz. Én is vetéltem, tudom milyen nehéz bizakodni. Pihenj sokat. Drukkolok neked!
2014. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze hogy voltak tünetmentes napok :) tegnapelőtt teljesen jól voltam egész nap, tegnap meg majdnem hánytam a tescoban :( Én amiatt aggódtam hogy néha sokat pisilek, néha napokig csak normális mennyiségűt. De ez tök normális :)


8+3 hkm

2014. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a legelején volt mellfájdalom, aztán elmúlt. Párszor émelyegtem, de nem minden nap, sose hánytam, és szagundorom se volt, csak valahogy nagyon erősen éreztem a szagokat. Nekem kajaundorom volt, de nem bizonyos ételektől, hanem magától az evéstől mint tevékenységtől undorodtam. Ez is elmúlt, aztán jött a puffadás, ami sajnos nem múlt el,csak valamikor a 3. trimeszterben, de úgy voltam vele, hogy inkább hánynék néha, mint ez a folytonos puffadás mindenféle kajától. Szóval eléggé változó, nem mindenkinek ugyanazok a tünetei, és ezek se feltétlen folyamatosak. Nyugi, rendben lesz minden :-)

2014. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok a válaszokat!!!

Hiszek benne h minden rendben van,másképp nem lehet hozzáálni ,csak látnám már végre dobogni a pici szívét...

2014. máj. 30. 14:48
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam uh-n hétfőn és 10 mm-es a babàm dobogó szívvel :)

A melleim megint nem fàjnak...émelygés mindennapos.

2014. jún. 4. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! :-)
2014. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!