Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik császárt vállalta...

Harmadik császárt vállalta valaki így be, hogy a méhfala papírvékony? Három császáros Anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy bátrak vagyunk és sajnos papírvékony a méhfalam. Nagyon veszélyes? Meg hogy öreg koromra ezek a műtétek okozzák a bajaimat, meg lehet műtét után ki kell venni a méhemet, vagy valamikor. De lehet nem. Teljesen el vagyok keseredve.
2014. máj. 30. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kértél másodvéleményt másik orvostól? Első körben ezt tenném. Több szem többet lát. Sokan két császár után még simán szülnek hüvelyi úton is babát. Előbb rendesen kivizsgáltatnám a helyzetet és utána döntenék.
2014. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kértem, gondolom ő is csak ezt látja az uh-on. Teljesen eltemetett.
2014. máj. 30. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepõdnèl mekkora különbsègek vannak orvosi vèlemènyek között! Elvileg nekem nem lehet gyerekem egy szaktekintèly szerint. Gyakorlatilag az apukájával játszik a nappaliban most ;) Én másodvèlemènyt kèrnèk. Nekem egy orvosi eredmény nem eredmény. A hegvastagság mèrèse pedig trükkös dolog. Min. C kategóriás ultrahangvizsgás dokihoz menj!! Ne add fel,mèg kiderülhet,hogy annyira nem is vészes a helyzet!
2014. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még nem de gondolkodom rajta, olyan sokan bátran vállalják bele se gondolnak, engem meg teljesen eltemetett. Csak rossz sülhet ki belőle.
2014. máj. 31. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden szülésből sülhet ki rossz. Mérlegelni kell, persze. De én egy ember szava miatt nem temetném el magam azért :)
2014. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba után mondták, hogy jobb, ha nem is próbálkozunk többet, a méhem formája miatt...azóta 3 gyermekem van már, mind császárral született.
2014. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem mondtak ilyet, nem is nézték, hogy vékony-e a méhfalam, a műtét során látták, akkor mondták? Volt 3 császárom és nem lett gond (igaz a végén kicsit féltem), most a negyediket vállaltam császárral, még nincs semmi panaszom, most is a végétől félek. Időskorra előfordulhat, hogy az összenövések gondot okoznak, de ismerek pár embert, akinek kivették a méhét (daganat, szülési komplikáció), de ez semmi gondot nem okozott náluk.
2014. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem a műtét során, hanem másfél évvel a második baba után elmentem orvoshoz hogy mit szól egy harmadik császárhoz. Eleve lebeszél róla, még meg se vizsgált már akkor mondta hogy nem olyan gyakori hogy bevállalják. Ha kockáztatunk ő azt is elfogadja és megcsinálja. Aztán uh-val megnézett és akkor mondta hogy elvan vékonyodva, de mint minden császáros nőnek, és hogy a harmadik műtétnél még vékonyabb lesz, és lehet szövődmény stb....
2014. jún. 7. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam orvosnál, és mivel az első szülésem császár lett, rákérdeztem, hogy hány gyerekünk lehet így, ha a köv. szülésnél nem sikerülne a tágulás és megint császár. Azt mondta szó szerint, hogy "négy fölé nem szívesen" menne. Szóval azt gondolom, hogy a három ma már simán belefér egy rutinos orvosnak. Talán dokit kellene keresned.
2014. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eleve le akar beszélni, de mi van ha igaza lesz. Félek hogy rosszul döntünk!
2014. jún. 9. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!