Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik császárt vállalta...

Harmadik császárt vállalta valaki így be, hogy a méhfala papírvékony? Három császáros Anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy bátrak vagyunk és sajnos papírvékony a méhfalam. Nagyon veszélyes? Meg hogy öreg koromra ezek a műtétek okozzák a bajaimat, meg lehet műtét után ki kell venni a méhemet, vagy valamikor. De lehet nem. Teljesen el vagyok keseredve.
2014. máj. 30. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te elolvastad amit neked írtak a többiek? Szinte mindenki azt írta, hogy kérd ki más orvos véleményét is. Te meg csak hajtogatod, hogy eltemetett az orvos és, hogy el vagy keseredve. Egyébként meg UH gép és UH gép között is óriási a különbség. Lehet, hogy a dokidnak egy ősrégi masinája van.

Ahogy a válaszokból olvasom egyáltalán nincs veszve semmi. Most írjam azt, hogy kérd ki másik orvos véleményét is? :) Vajon meghallod? :)

2014. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én dokim simán támogat a harmadik császáromban, szerintem a tied eleve rosszul állt az egészhez. Én is csak az tudom írni, mint a többiek, keress mást és ha az sem biztat (nem vizsgálat előtt, Után!!), akkor mérlegeljetek. Én már alig várom a harmadik babánkat, remélem Nektek is lesz!!!

(2 éves és 10 hós lányok anyukája)

2014. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj még 1 orvossal.

Nekem 4 műtétem volt: 1 császár, utána 1 méhműtét, amikor keresztben vágták a méhemet az előző vágásra. Ezután volt még 2 császárom. Mindez 5 éven belül. Mindig mondta az orvosom, hogy nagy odafigyelést igénylek, de támogat a döntésünkben.

Én a helyedben nem temetném még magam, tegyél az álmaidért!!!

2014. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hallok hallok!!! Már van időpontom egy másik jó orvoshoz hogy kikérjem a véleményét. Köszönöm a segítséget, biztatást!!!
2014. jún. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!