Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles szúró hüvelybe sugárzó...

Éles szúró hüvelybe sugárzó alhasi fájdalom + keményedés jósló vagy tágulás?

Figyelt kérdés
36hetes múltam, a pocim kemény és nehéz, a baba sokat mocorog. Időnként teljesen lent a hólyagomnál éles fájdalmat érzek, ilyenkor bekeményedik a hasam. Ez mi lehet?
2014. máj. 31. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként jönnek a keményedések! Menj fürödj egy jó nagy kád meleg vízbe! Nekem az utolsó hetekbe sokszor volt ilyen! Egy jó lazító fürdés után nekem elmúltak!

Ha nem múlnak el vagy erősödnek akkor menj kórházba! Ha így lesz könnyű szülést :)

Ha mégsem akkor kitartást!! :)

2014. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor rájön, szerencsére nincs benne még rendszer. Most elmúlt csak a baba nagyon feszeng.
2014. máj. 31. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. nekem is ugyanez...főleg ha sétálok akkor érzem. Pihenj nekem attól elszokott múlni. 36hkm
2014. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!