Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang képpel kapcsolatos?!

Ultrahang képpel kapcsolatos?!

Figyelt kérdés
A 18. heti képen észrevettem, hogy nem látszik az egyik lábfeje a babának. Pont az, ami hozzánk közelebb van a képen, a másik lábikója ki van nyújtva. Azért nem látszik, mert behúzta? A leleten minden rendben.
2014. máj. 31. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Magánorvos is csinált előtte és utána is ultrahangot és azt mondta egészséges. Akkor nincs okom aggodalomra, ugye?
2014. máj. 31. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:

biztos csak eldugta s lábát valahová, azért ilyet észre vesz a doki!

Nincs gond mondta volna!

Boldog baba várást!

2014. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) nagyon remélem, hogy nem lesz belőlem paramami....:)
2014. máj. 31. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneken paráztam terhesség alatt. Pl nagyobbnak tűnt a szája. 2 percenként tettem fel a kérdést páromnak: ugye nincs baja a szájával? Mi van ha baj van stb stb :D

Jelentem egészséges :)

2014. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A képeken amiket kaptunk a babánkról mindig csak a feje és a teste látszik a gyereknek, pont mintha egy kuglibábú lenne. Ettől függetlenül minden ultrahangozás alatt látom a monitoron a kezecskéit, lábacskáit, sőt még az ujjait is. Szóval nálatok is egyszerűrn olyan szögből készült a kép, hogy épp csak nem látszik az a lábfeje a babának. Nem érdemes parázni, ha gond lenne (ne adj Isten nem lenne meg), akkor arról az orvos már a 12. heti genetikain is szólt volna.
2014. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg pl az ujjait nem szoktam mindet látni, pedig állítólag ott van! :) Nyugi megvan mindene! :)
2014. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
hihihiii:-) en mikor mar nem volt testresz aminek a hianyatol ne paraztam volna, akkor kitalaltam, hogy mi van ha nincs szemgolyoja:-):-):-) az orvosom mar feladta, nem igyekezett uh kepet kesziteni a szemgolyojarol, mar csak annyit mondott, ez a bonusz izgalom az egeszben:-):-):-) no para, nekem is megvolt mind a kettonek minket szeme, meglesz az a labacska is, nemsokara pontosan meg tudod majd kulonvoztetni melyik bordadba melyik tappancsat akasztja be!!
2014. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) megnyugtató, hogy nem csak én agyalok ilyen hülyeségeken :D :D Majd mikor felnő a gyerkőc, azt hiszem lesz mit mesélni :D
2014. jún. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!