Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jók ezek a méretek?

Szerintetek jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés

Május 21-én voltam uh-n akkor voltam 22 hetes terhes! Szerintetek nem kicsi nagyon a kislányom?


BPD: 50mm

THORAX: 54mm*55mm

FEMUR: 37mm



2014. máj. 28. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan kicsi. Mi 23+3 hetesen voltunk dokinál akkor BPD 63,1mm volt (ez egy 25-25hetes baba fejének felel meg), én meg attól vagyok betojva, hogy hogyan fogom megszülni a mi kis golyófejünket :)
2014. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! :) Édes kisbabád lesz majd...:) Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
2014. máj. 29. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)

Tényleg ne aggódj, ugyanúgy ahogyan a felnőttek között is hatalmasak a méretbeli különbségek (pl vannak nők 140-190 cm között), ugyanígy a babák sem születnek egyforma méretekkel (az a fránya genetika). Minden rendben lesz nálatok is, max nem lesz egy 60 centis 4 kilós óriásbabátok :)

Neked is boldog babavárást kívánok! :)

2014. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!