Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem olcsó, de...

Ajánlanátok nekem olcsó, de jó minőségű babakocsit?

Figyelt kérdés
max 30-ért
2014. jún. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért használtan találsz jó minőségűt, újan nem. De milyet keresel? sportkocsit vagy multifunkciósat? könnyűt vagy masszívabbat?
2014. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan kellene ,ami újszülött kortól jó nagyobb korig.

Elsô babámmal drágábbat vettem, de most úgy döntöttem,hogy nézek egy olcsóbbat,mert a másik sem lett kihasználva.

2014. jún. 1. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor multifunkciósat nézz. Mi úgy oldjuk meg, hogy minőségesebbet veszünk, de használtan. De az is 45-50 ezer körül van használtan. 30 ezerért jó minőségű multifunkciósat nem nagyon fogsz találni még használtan sem.
2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok. Az elsőt 80ért vettük, de nem is lesz most jó a másodiknak, ezért én is 40 körül gondoltam használtat. Tudtok ajánlani vmi jó márkát? Lehetőleg nagy hátsó kerekekkel, elől pedig bolygósítható. Köszönöm
2014. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez használtan kb annyi lehet. Így keress rá apróhirdetésben.

2014. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Graco babakcsi. Van hozzá minden. Hordozó, mozes. Mi nagyon szeretjük és használtan már van is ilyen árba.
2014. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!