Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen ti vettetek már...

22 hetesen ti vettetek már valamit? Kinéztünk egy kiságyat. Szerintetek nem korai?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ekkorra már megvettük a babakocsit, és a kiságyat. Lehet korai volt, de nem bántam meg! Megtetszettek, jó áron vettük őket, és a későbbiekben is volt/van még mit vennünk. Még most is hiányzik jó pár dolog, pedig minden hónapban veszünk valamit. 30 hkm
2014. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. 12 hetes korig bármikor elmehet, de utána már szerintem lehet örömködni, meg vásárolgatni:)
2014. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első fiammal a babakocsit vettem meg ennyi idősen, az ágyat 27 hetesen. Most a másodikkal 5 hetesen akadtam rá a hordozóra. Vedd meg nyugodtan :)
2014. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jól van, aranyosak vagytok :)
2014. jún. 2. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan meg vehetitek, ezek olyan dolgok amiket ki kell fogni és ha most van rá lehetőség hát vedd meg, meg amúgy sem lehet mindent egyszerre meg az utolsó pillanatba.

És gratulálok a picihez!

2014. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, úgy néz ki kislányka :)
2014. jún. 2. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes és megtaláltuk az álomkocsit. Csakhogy ciklámen szímű. És mi még nem tudjuk a nemét. A 22. heti 4D-n kiderül, remélem. és akkor rögtön lecsapok a kocsira, ha kislány és persze, ha addig még meglenne a kocsi. DE ha már most tudnám, hogy lány, akkotr a kocsit már most megvenném. SZóval ha jó ajánlatot találsz valamiből, akkor nem korai. (a kiságyat már mi is kinéztük, de ott nincs meg a veszély, hogy nem lesz meg klésaőbb, így azt késpbb vesszük meg. de ha az is egyszeri lehetőség lenne, akkor a a 12. hét után már azt is megvettük volna)
2014. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai. Mi a babakocsit vettük meg már a 14. hét körül, mert le volt árazva. Meg 1-2 babarucit, mert nem bírtuk megállni:) Nem vehetsz meg mindent egyszerre, az túl nagy költség lenne. Mi is mindig azt vesszük meg éppen, ami akciós. A hónapban jön a légzésfigyelő, jövő hónapban a kiságy.
2014. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettük. Nagyon aranyos,pénteken szállítják. Úgy várom már :) Köszi a biztatást!
2014. jún. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!