Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 - 10 dpo-n korai lenne...

9 - 10 dpo-n korai lenne tesztelni? Ha negatív a teszt lehet még pozitív? Járt így valaki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
De hülye kérdés!!Tesztelni lehet de nem sok értelme van.Lehet később pozitîv!!!28hkm
2014. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
már bocsi, de miért is hülye kérdés? nem azt írtam hogy lehet-e tesztelni, hanem korai lenn-e, és járt-e így valaki???
2014. máj. 23. 20:14
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
persze, hogy korai. menzesz napján nem korai tesztelni, legoptimálisabb pedig kimaradt menzesz utáni nap.
2014. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
igen, elég korai.. maximum egy 10-es érzékenységű mutatna valamit de az is csak halványan.. én elég korántesztelős voltam de azért arra gondoltam, hogy csak akkor indul meg a hcg termelés ha befejeződött a beágyazódás, szóval 9.nap szinte kizárt.. 10 is csak nagyon ritkán
2014. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Tudok olvasni írtam is hogy lehet de nem sok értelme van!!millió ilyen kérdes van már fent!! Értem én hogy kell a gyerek meg minden de legyünk már értelmesek!!
2014. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az első kettőre ott a válasz a kérdésben, a harmadikra pedig rengeteg példa van itt a gyk-n.
2014. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Én azt nem értem, hogy miért kérdezik meg millióan, hogy van-e még esély pozitivra, ha aktus utáni 9.!!!! napon még negativ. Ó, anyám... Alapvető dolgokkal nincsnek tisztában az ilyenek. Csak egymást húzzák fel ezzel a minél korábban tesztelős mániával. És pánikoltatják egymást. Közben meg ha ott a baba, akkor meg végképp nem tesz jót ez a felesleges idegeskedes. En 1 évet vártam a babára, tehat tudom milzen babára vágyni és babára várni, de csak egyszer teszteltem, a kimaradt menzim másnapján. és lám, nem is kellett megzakkannom a korán tesztelés okozta stressztől.
2014. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet megvárni legalább a menzesz napját. Mi értelme előtte elpazarolni a teszteket? Úgyis negatív lesz. Én is nagyon vártam, hogy terhes legyek, de mindkét esetben nemcsak a nemvárt napját vártam meg a teszttel, hanem pár nap késést is. Akkor legalább biztos az eredmény és nem feleslegesen lövöm el a teszteket.
2014. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
utolsó! ugyanerről kiírtam úgy egy hete egy kérdést, ahol azt írták, hogy semmi közöm hozzá, ők türelmetlenek, ők 30 tesztet vesznek 10 forintosával vagy micsoda, és így nem pazarolják. 30-asával? Szerintem egy pszichológus egyébként segíthetne rajtuk, hogy ne legyenek kényszeresek, mert be fognak fordulni, ha majd tényleges gondok lesznek, pl a babával...
2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... és igen nehéz babára várni mikor több vetélésen vagy túl és évek óta várod.... nem 3-4 hónapról van szó.... amúgy meg sokan azt írják hogy ilyen korán kimutatja a tesst és azért is teszteltem hogyha mégis baba van és újra gond lenne amitöl majd elvetélhetnék..akkor tudjam és lehet úgy megelözhetö a dolog...de k*rv* jól esik ilyenkor ha lehurragnak még mellé.... én csak egy kérdést tettem fel, aki nem válaszol rá normálisan , hanme lehurrog az inkább ne írjon semmit, köszönöm!
2014. máj. 24. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!