Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mutatja ki terhességi...

Mikor mutatja ki terhességi teszt a terhességet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Április 24-én jött meg utoljára. Általában 32 napra jön meg pontosan max 1-2 nap eltéréssel. Már kimutatható terhességi tesztel a terhesség? Nem terveztünk még babát nagyon izgulok, hogy mi lehet. Nőgyógyásznál április 23 voltam és semmit nem talált pedig még vérvételen is voltam szóval ha nem terhes vagyok más oka nem lehet.... Nagyon félek mert anyagilag sem vagyunk felkészülve egy babára, de az abortusztól kiver a víz. Nem lennék képes elvenni a kisbabám életét...

2014. jún. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb már a 12napos terhességet is kimutatja! Szóval vegyél tesztet aztán hajrá! :)

Ami a többit illeti nekünk is csak úgy jött a baba! Nem készültünk rá! És nálam az abortusz az tabu.... Azóta már kétéves nagyfiu!! :)

2014. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek! :) Mi is nagyon szeretnék kisbabát, csak páromnak és nekem sincs normális keresetünk viszont ebből a szempontból nagyon maximalisták vagyunk. Szeretnénk mindent megadni a picinek, de így sajnos nincs miből... :(

A másik gond az lenne, hogy 2 hete borzasztóan fáj a jobb mellem. A balnak szinte semmi baja, kicsit feszül, de a jobb 10szeresére van dagadva és fel akar robbanni.... Ez mitől lehet? :/

2014. jún. 2. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük! :)


Hát nem tudom nekem mind a kettő így reagált a terhességre!! Lehet annak a jele... De lehet valami baj van... Vegyél tesztet ha negatív menj orvoshoz.. :/ :)

2014. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 2. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Aznap amikor nem vartam a menstruaciomat akkor delutan teszteltem egyet. :-)


[link]


Ilyen volt akkor. :-)

Ha annyi ideje kesik es nem jon meg akkor csinalj egy terhessegi tesztet. Ki kellene mar mutatnia.

16 hos kiscsaj anyukaja. :-)

2014. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj!

Már kimutatja, ha terhes vagy! A mellfeszülés a terhesség egyik korai jele. Nekem is csak az egyik lett teltebb, a másik picike :) 7 hetes vagyok és még mindig nincs más látható tünetem, csak én látom a cicit nagyobbnak.

Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!

2014. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csajok ez negatív lett. :( Nőgyógyászom szabadságon. 18-án megyek hozzá... Pedig mostanában jártam nála eleget :(
2014. jún. 4. 16:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a front miatt késik vagy mi? :/ szegény jobb cicim felrobban...
2014. jún. 4. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem 2 nap múlva csinálj még egy tesztet (ha addig nem jön meg). érdekes ez a cici feszülés. mensi előtt szokott ilyen lenni nálad?
2014. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!