Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, hányás általában...

Hányinger, hányás általában mikortól jelentkezik és meddig tart?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindenkinek van ilyen tünete, tehát csak azok válaszoljanak, akik hánytak a terhességük alatt.

Hányadik héten kezdődött és meddig voltatok rosszul?


2014. jún. 3. 08:59
 1/10 Margit84 ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött....non stop hányinger, hányni nem tudok ez volt a 8. hétig... aztán most az elmúlt egy hát az ingadozó, hol kell hol nem, de állandóan éhes vagyok.. kb minden órában kell ennem, hogy ne legyek rosszul... aztán ma reggel se rosszullét, se hányinger, de mégis hánytam. Tehát össze vissza van ez az egész. Amit tegnap szerettem még kaját azt ma már nem tudom megenni, és ez megy minden nap... Remélem neked jobb lesz :)
2014. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az elején semmi bajom nem volt (de tényleg semmi terhességi tünet), aztán a 15. héttől jött a hányinger. Nem voltam rosszul, csak jött, hánytam, és kész. A terhesség végéig tartott.
2014. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel az elejétől az 5. hónapig. A másodikkal nem volt hányinger, csak émelygés.
2014. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ivilicious ***** válasza:
7-8. héttől kb 17.hétig intenzíven, és még most 24 hetesen is pár dologtól.
2014. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez nagyon változó úgy látom. Tehát ha a terhesség elején nincs, még nem lehet fellélegezni, mert később is lehet. Köszi, hogy írtatok!
2014. jún. 3. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is írnék azért. 1.trimeszterben egyszer sem voltam rosszul és nem hánytam. Viszont 2.trimeszter közepe felé többször is kihánytam a reggelimet, ekkor már rég mocorgott a babó, szóval csak jelentem, előfordulhat később is.:)
2014. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, pont megállapítottam és írtam is, hogy attól mert az elején nincs, még később lehet hányás.
2014. jún. 3. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4. héttől a 16. hétig volt folyamatosan megállás nélkül a nap 24 órájában hányingerem volt minden buszmegállót megtiszteltem a környéken! És most a 30. héttől meg a gyomorsav jön folyton, de ez már tűrhetöbb nem folyamatos csak kijön a gyomorsav és utána jól vagyok, igaz hogy most meg lépten nyomon szédülök és ájulok el úgy hogy már nem nagyon tudok menni sehova... :( 31hkm
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem be a 7.hetet és ma délelőtt hánytam először:D. Hányinger már két nappal előtte volt:D.
2014. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete kezdődött a hányinger/hányás.Folyamatosan van hányingerem,a hányás meg 2-3 napja erősödött,most már 3x-4x megyek wc-re miatta.Minden kijön belőlem,akármit eszem...7+3 hetes vagyok.
2014. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!