Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irna nekem olyan kismama aki...

Irna nekem olyan kismama aki a 36-37. hétre megszült? Mekkora lett a baba, volt esetleg bármi probléma? Félek.

Figyelt kérdés
32hetes vagyok de örülök ha addig kitartunk...nagyon sokat keményedek kinyomja magat a babàm sokat fáj mindenem...oldalam derekam combtő...fàradékony lettem!
2014. jún. 2. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

37. hét elején elfolyt a magzatvíz. 3050 gramm és 52 cm lett a kislányom. Nem tágultam, így császár lett.


Kitartást és jó egészséget nektek!

2014. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 34 hétre szültem, sürgősségi császár, 2450 g baba, jól vagyunk mindketten. Pár vizsgálatra el kell mennünk, de úgy tűnik hogy teljesen rendben van a kisember. A kórházban ahol szültem, sok 1 kg alatti baba volt, 30. hét előtt születtek. Velük még lehet gond, de amíg bent voltam nem volt. Aki 32 hetesen született, már nem kellett lélegeztetni, inkubátorban csak a meleg miatt volt, és meg kellett tanulnia eleget enni. Mihelyt a kajálás sikerült és elérték a 2 kg-ot, már mehettek is haza. Tartom néhány ilyen anyukával a kapcsolatot, jól vannak a babák, és a későbbi vizsgálatokon is azt mondták nekik hogy rendben lesz a gyerek (jól lát, jól hall, jól mozog)
2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

36.hetre szuletett surgos csaszarral, picit oxigenhianyos allapotban. A nyakara es mellkasara csavarodott a koldokzsinor. 2700g es 50cm volt. Kicsit besargult a korhazban. Az elejetol kezdve gyonyoruen szopizott. Szerencsere semmi baja nem lett, azert nem lehetett vegig velem mert sarga volt es kek feny alatt tartottak. Amugy minden oke volt vele. Idoben haza is vihettem. Mindent idoben csinalt. Mar lassan 16 honapos. 11kg 80cm. Onalloen eszik mindent meg levest is. 11 hosan indult el teljesen magatol. Mindent ert amit mondunk neki, szavakat mar mond, van amit megismetel de tobbet nem hajlando mondani. :-) szoval csak nem akar pedig tudna beszelni. :-)


Ne aggodj ha hamarabb is szuletne meg semmi baj nem lesz mar ekkor.

Amugy vhol olvastam h a legtobb orvos 34.hetre valtoztatna a koraszules hatarat. Bar ezt tenyleg vhol csak irtak. :-)

Nyugi ne parazz nagyon. Pihenj amennyit csak tudsz es bent marad a pici. :-)

2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a 30. héttől, még egyben vagyunk, 36+3 hetes vagyok. A 36. héttől nem számít koraszülöttnek.
2014. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20. héttől múlt hétig feküdtem. Már túlhordást is emleget az orvos, szóval fel a fejjel és kitartást.

(Rengeteg-rengeteg gyógyszert szedtem)

37+3 hkm

2014. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok, ez lemaradt: az 1. gyerek 36. hétre született, 54 cm és 3180gr. 1 éves koráig tejallergiiás volt, de kinőtte.
2014. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak ismerőseim vannak, akik ebben az időben szültek, az egyik 35+5-re, 2850grammos kislányt, és teljesen jól vannak, 5nap kórház után hazamehettek, az elején nehezen szopott a pici, de aztán belejött és azóta is remekül van. Már 4éves.

A másik is egy kislány volt ő kerek 36hétre született 2650grammal. A világon semmi baja, teljesen egészséges ő is.

Drukkolok Neked is.!!

2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37.héten született a lányom 2860gr-al 52cm-rel.,semmi gond nem lett vele.
2014. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 36. hétre született 3250g-mal 55 cm-rel, semmi gond nem volt.
2014. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36 hètre született a lànyom 3040g-mal ès 48cm-rel. Kisfiam 40 hètre született 2880g-mal ès 49cm-rel. Mindketten egeszsègesek.
2014. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!