Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 5+0 napos, voltam...

Satine29 kérdése:

Ma vagyok 5+0 napos, voltam ultrahangon,22 mm volt a petezsák és volt benne 1,2 mm kis folt. Szívhang még nincst,1 hét múlva megnézi, akkor már talán azt is hallunk. Nem túl nagy a petezsák? Ezek jó adatok?

Figyelt kérdés
Vagy nem nagy?! Rendben van minden? Màr volt egy missed ab decemberben

2014. jún. 3. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom.. nekem a petezsak szikholyag nelkul volt 11mm 5 es fel hetesen :)
2014. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem, hogy nekem miért ekkora. Doki azt mondta minden rendben, de mégis félek
2014. jún. 3. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5+3 naposan 3mm volt a petezsák, benne látszódott a szikhólyag. Azt mondta az orvosom, hogy a terhességi hétnek megfelelőek az adatok.

Most kicsit ledöbbentem ezen a 22, meg 11 mm-en...:O

2014. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3, 11, 22 ? Akkor ezek szerint ennyire vàltozó? Mondjuk jobban megnyugodnék, ha olyan ìrna akinek ekkora volt :) De akkor mind kettőtöknél minden rendben volt?!
2014. jún. 4. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:

21 mm-es petezsákja volt ismerősömnek 5+3-nál szívhang és szikhólyag nélkül, 2 hét múlva volt szívhang, ő is nagyon megijedt :)

Nekem 4+3-nál volt 4 mm-es petezsák, 6+3-nál már szívhang :)

2014. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3 naposan 5 mm-es petezsák volt. Nem tudom mi az oka ezeknek a nagy eltéréseknek, de szerintem nem ezen múlik, hogy egészséges lesz-e a magzat. Minden jót!
2014. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!