Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik programozott császárral...

Akik programozott császárral szültek, azok is szinte ugyanazokat a dolgokat vitték be a kórházba? Illetve a szülőszobára mit érdemes bevinni? Még annyit hogy hogyan is zajlik az egész?

Figyelt kérdés
És szoptatós teát is kell vinni?van olyan abból ami nem filteres?Bocsi a tudatlanságomért,csak első baba lesz,és nem császáros szülésre készültem,de úgy néz ki az lesz.további szép napot mindenkinek,és B.U.É.K!36+6 hetes kismama
2010. jan. 1. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell semmivel sem több vagy kevesebb a császáros kismamáknak. Nálam is benne volt a pakliban a császár, de nem vittem ez miatt mást/többet. A szülőszobára végülis úgy kerültem, hogy semmi nem volt nálam. Még a szemüvegemet is levették. Bocs, a hajgumi maradhatott. :)

Szoptatós teát nekem a barátnőm hozott be. Otthon lefőzte, és 2 literes ásványvizes üvegbe hozta. Elég volt 2-3 napig. Utána megint hozott 1 üveggel.

Miért van esélyed a császárra?

2010. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért van esélyem császárra mert a picur ferdefekvésű,és azt mondta az orvosom hogy ebből már csak farfekvés lehet,azt meg első babánál nem kockáztatja meg,hogy természetesen megszüljem.hát sajna ez van.jobban szerettem volna természetes módon szülni.
2010. jan. 1. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Jó, hogy volt nálam homeos bogyó a tej beindulásához, mert császár után az nehezebben megy.Ha van, haszorítót is vigyél.Velem felvetették már a köv. nap.Amúgy mindenből az kell, mint egy normál szüléshez.Kellemes babázást a közeljövőben!

2010. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék kell, mert a műtét után sokat kell inni. Szoptatós teából van ami nem filteres, a neve sajna nem jut eszembe, a gyógyszertárba lehet kapni 1100 Ft körül(instant).
2010. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem december 15-én volt a második császárom és már teljesen jól vagyok, így tapasztalatból mondom (remélem, még olvasod): vigyél magaddal gurtnit (az a vastag kötél, amivel a kocskra szoktak kötözni dolgokat) mert nekem mind a kettőnél nagyon jól bevált az első pár naóőban a felkeléshez. Az ágy két végére kötöd és azon húzod fel magad. Kevésbé fáj a felülés, de persze ettől még nem leány álom :) Szoptatós teát az első naptól ittam Laktoherbet és a 3. napon már anyatejes volt a széklete a babámnak. Nekem behozták a kórházba minden nap, mert a filteres jobb. 1,5 literbe mi 6 filtert áztattunk. Vigyél magaddal szívószálat és fél literes üveget, mert az első 6-12-18 órában nem kelhetsz fel Aúgy nekem az a tapasztalatomm hogy minél többet fekszel, annál hamarabb gyógyulsz fel teljesen. Az elsőnél 12 órát feküdtem, a másodinál majdnem 20-at és össze sem lehet hasonlítani. 19-én jöttünk haza és 23-án már takarítottam. És ami a legfontosabb: Amig fekszel, nehogy felemeld a fejed!!!! NAGYON FONTOS. Ha
2010. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!