Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Elevit? Tapasztal...

Gravida vagy Elevit? Tapasztalatok? Melyik jobb és miért? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak az Elevitet szedtem/szedem, bevált. Nem tudom, jobb vagy rosszabb-e, nekem megfelel.
2014. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az elevitet nem bírtam, folyton wc-re jártam tőle, tehát engem meghajtott a sok vas, ami benne van. De szerintem próbáld ki mindkettőt és meglátod, mondjuk az elevitben nincs jód, és az nem túl jó.
2014. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elevit.

Nekem a Gravida nem vált be.

2014. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elevit nem vált be. Szorulást csinált, meg amióta nem szedem nincs egész nap hányingerem se.
2014. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Gravidáról rémhíreket is hallottam, az Elevitről meg azt, hogy az van legrégebben a piacon...
2014. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az elevit nekem nem vált be (folyton éhes voltam tőle) :)


gravidát szedtem, és szedem most is a szoptatás alatt, nekem ez teljesen tökéletes.

2014. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki mindkettőt, ha van rá lehetőséged, mert mindenkinek más vált be. Én sem bírtam az Elevitet, hánytam és hasmenésem volt tőle. Gravidától nincs bajom, sőt, az első 12 hétben még enyhítette is a rosszulléteimet. Érdemes este étkezés közben bevenni. 25hkm
2014. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már sokan feltették ezt a kérdést, nem is olyan régen...


Ismét leírom, hogy én a gravidát szedtem az első perctől kezdve. Ebben minden benne van, nem kell más kiegészítés.

Én rosszul sem voltam tőle, árban is megfelelt, tehát én csak ajánlom.


36 hkm

2014. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Gravidát jobbnak tartottam de már nem tudom hogy miért. Első terhességem alatt is ezt szedtem és most a második babával is ezt szedem. Én este szedem be, így fogalmam sincs hogy hányingerem lenne-e tőle. Egyszer sem voltam rosszul tőle.

Mindenkinek más jön be. Én sok tapasztalatot olvastam anno az Elevitről hogy óriás babák lettek tőle, nem tudom hogy hihető-e, igazából kétlem hogy babanövesztőt raknak bele. :) Nekem a Gravida akkor is szimpatikusabb volt.

2014. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem, semmi problémám nem volt vele.
2014. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!