Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb, Elevit vagy...

Melyik a jobb, Elevit vagy Gravida, esetleg egy harmadik?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, eddig Elevitet szedtem. Most elfogyott, és gondoltam rá, hogy másikat kellene szedni, mert az Elevitet sokszor kihányom, pedig délben veszem be. Nem tudom másik vitaminnal is így lenne-e. Szerintetek érdemes kipróbálnom, hogy egy másik fajta hátha bennem maradna? Mert így szedni se nagyon van értelme, ha úgyis kijön. Melyiket ajánlanátok? És egyébként minden naponta kell szedni?

Köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 6. 09:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
"Mindegyik fajtát naponta kell szedni?"
2013. febr. 6. 09:47
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet szedtem a terhesség alatt és a szoptatás alatt is, de annyira mindegy szerintem, hogy melyiket szeded, a lényeg, hogy megfelelő vitamin és ásványi anyagok, vas, folsav stb... jusson a babának is és Neked is! Minden jót és nagyon boldog babavárást!
2013. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Femibiontól émelyegtem már teherbe esés elött is, így Gravidát vettem amikor terhes lettem. Nem hánytam, nem voltam rosszul tőle, nem híztam el tőle, teljesen jó, ja és az ára is nagyon jó a 90db-os kiszerelésben. Én a 12. hétig napi 1-et szedtem, majd onnantól 3-4 naponta 1-et. Azóta is így szedem, 3-4 naponta ahogy eszembe jut.

32hkm

2013. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a Gravidát javaslom, azt szedtem, szoptatás alatt is. Nem tudom miért, de amikor abbahagytam durva pattanások jöttek ki rajtam...
2013. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Én minden nap szedtem végig. Még egyszer minden jót!
2013. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Femibion a legjobb vitamin.
2013. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gravida vagy Femibion.
2013. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
egyiknek sem teljesen ugyanaz az összetétele, ezért a leghatékonyabban akkor tudod alkalmazni ha veszel többfélét is és váltogatod. Én a 2. trimeszter végéig naponta szedtem (így váltogatva), utána már csak 2, majd 3 naponta. A végére Gravida maradt és most szoptatás alatt is azt vettem, ebben van a legtöbb minden.
2013. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én most Hipp Natalt iszom, ez folyékony bio terhesvitamin, abszolút gyomorkímélő, ezt szokták ajánlani annak, aki a többit nem bírja. A Rossmannban meg ilyen helyeken olcsóbb, patikában háromszor annyi.


Előző terhességemnél Elevitet szedtem, mondjuk nekem nem volt bajom tőle.

2013. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedek, nem híztam tőle, pedig nagyon hajlamos vagyok rá, és féltem is a pletykáktól.. :D

Nekem nagyon bevált! Az összes vérképem tökéletes, a párommal 3 napig voltam összezárva mikor halálán volt olyan beteg volt, és mégse kaptam el!!!, Plusz megerősödtek a töredező körmeim :D


Lehet a többivel is ugyanezeket értem volna el, de én már nem fogok váltani :D


Eddig naponta szedtem, + 250 mg Magne-b6-ot, de 20-25 héttől már csak kétnaponta szeretném szedni, majd szépen lecsökkenteni, és majd szoptatásnál újra szedném!



15 hkm

2013. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!